reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ja narazie nie odczuwam żadnych dolegliwości nawet jeszcze cycki mnie nie bolą ale jem mniej niż zawsze .Mam pytanko dziewczyny czy wam ginekolog kazał zażywać tylko kwas foliowy czy zestaw witamin również ? I co powiedział wam żeby unikać z jedzenia ja nie mogłam wogóle nic wyrwać od mojej ginekolog Jakie rybki mozna jeść ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Troszkę dziwią mnie lekarze którzy nie kaza brać witamin A no dlatego że naszym organizmom brak witamin. Gdyby nie in vitro które gdzieś miałam po drodze to bym nie wiedziała jak niski poziom witaminy D mam. a on jest szalenie istotną w ciąży. A prowadzimy różne tryby życia ale niestety w większości siedzimy w budynkach... Ale do rzeczy. Nie wolno surowych mies i jajek. ser plesniowy odpada. z ryb unikać makreli i chyba dorsza z uwagi na pełno zanieczyszczeń. Wiem że jeszcze wędzone ryby odpadaja. Tyle co ja wiem :)
 
Mam dużo obowiązków, ale to też ze względu na to ze moje programy są wymagające... moja szefowa sporo wymaga odenie bo ma na mnie "plan", ale mimo to atmosfera jest świetna. Nie czuję się zestresowana, ani nic. Bardzo lubię te prace :) tylko teraz ta senność mi dokucza... I trochę mam spowolnione ruchy przez to [emoji42][emoji42][emoji42]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez bardzo lubię swoją prace ale ze względu na duża dynamikę rozwoju mamy jej nadmiar obecnie. Do tego duża odpowiedzialność i nie da się niczego odłożyć na później ... nie chce iść szybko za zwolnienie ale chce chociaż powiedzieć aby moc oficjalnie zwolnić troszkę obroty. A Ty kiedy chcesz powiedzieć ?

Cześć kochane koleżanki :-) fajnie się spotkać już z kropkami w macicy hihi
Dni po owu,hmmm z 16/17 :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo się cieszę, ze mamy taka ekipę tu ... obyśmy wszystkie dotarły szczęśliwie do finiszu [emoji7]

U mnie 19dpo coś ponad 940, wiec bardzo podobnie to wyglada [emoji3]

Ja chyba tez powiem juz swojej dyrektorce.. Praca w przedszkolu jest dosc niebezpieczna z tymi chorobskami..
Chce byc fair i chcę, żebym wiedziala za nim rzuce l4
Tak sie bije z myślami.. Jeszcze te poranne mdłości.

Ja tez bym chciała już mieć to za sobą ...
Faktycznie u Ciebie nie ma żartów. A miałaś ospę i inne choroby zakaźne ? Słyszałam, ze ospa bardzo niebezpieczna w ciąży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Aniaa81 weszlam i wychodzi mi 5 t 1dn :) faktycznie fajna stronka :) chyba najlepszy kalkulator jaki znalazłam w necie :)

Trochę sie zmartwilam bo zrobiłam sobie tak ciekawości test żeby zobaczyć czy kreska już tydzień po spodziewanej @ jest mocna a tu bladzioch... :( Ehh i znów wariuje :(
 
ale się wkurzyłam
jutro ginekolog, miałam zrobić bhcg, bo ostatnio nawet pęcherzyka nie było. Poszłam tradycyjnie do diagnostyki, bo jeszcze musiałam córce badania zrobić. Mówię, że chcę bhcg, babka jeszcze spytała, zapłaciłam tyle co rok temu.
Wchodzę teraz w wyniki a tam 264 w 5t5dc- oczywiście panika, że tak mało.
Patrzę jeszcze raz, bo za pierwszym razem norm jeszcze nie umieścili i co? K... zrobili mi całkowite hcg
już nie zdążę zrobić na jutro, nie wspomnę o kasie i stresie jak wynik zobaczyłam
 
reklama
ale się wkurzyłam
jutro ginekolog, miałam zrobić bhcg, bo ostatnio nawet pęcherzyka nie było. Poszłam tradycyjnie do diagnostyki, bo jeszcze musiałam córce badania zrobić. Mówię, że chcę bhcg, babka jeszcze spytała, zapłaciłam tyle co rok temu.
Wchodzę teraz w wyniki a tam 264 w 5t5dc- oczywiście panika, że tak mało.
Patrzę jeszcze raz, bo za pierwszym razem norm jeszcze nie umieścili i co? K... zrobili mi całkowite hcg
już nie zdążę zrobić na jutro, nie wspomnę o kasie i stresie jak wynik zobaczyłam
Kurczę, to ja nie wiem jakie zrobilam . Czy to jakaś roznica?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry