reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzięki tez biorę cały zestaw witamin a tak wogole mi sie jeść nie chce ledwo pare łyżek zupy zjadłam a słodyczy narazie tez nie jem co jest cudem bo słodycze to mój narkotyk jestem uzależniona hahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wreszcie ... witaj !!! [emoji3]



Ja tez wieczorem odczuwam ale na szczęście przechodzi ... No i zapachy ble



Piękny widok [emoji173]️



Dobrze zrobiłaś ... niczym się nie martw, będzie dobrze a na pewno masz większe szanse na [emoji173]️ [emoji6]



Witaj witaj [emoji3]
A który masz dpo ?



Dziwne ... Wszystko odwrotnie.... idź do innego. Miesiąc to długo...



Wyglada bardzo dobrze [emoji4] nie martw się kochana



Ja dziś blaza po pracy, wyciska ze mnie wszystkie soki :/ Na razie nic nie mówię dopóki nie zobaczę serducha ale nie wiem jak dam radę w takim pędzie. Wciąż myśle o fasolce i za wszelka cenę nie chce tak funkcjonować ... nawet nie ma kiedy zjeść [emoji35]
@gabrika a Ty jak sobie radzisz w korpo? Jak jest u Ciebie ? Bo widziałam, ze tez pisałaś, ze lekko nie jest ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam dużo obowiązków, ale to też ze względu na to ze moje programy są wymagające... moja szefowa sporo wymaga odenie bo ma na mnie "plan", ale mimo to atmosfera jest świetna. Nie czuję się zestresowana, ani nic. Bardzo lubię te prace :) tylko teraz ta senność mi dokucza... I trochę mam spowolnione ruchy przez to [emoji42][emoji42][emoji42]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wreszcie ... witaj !!! [emoji3]



Ja tez wieczorem odczuwam ale na szczęście przechodzi ... No i zapachy ble



Piękny widok [emoji173]️



Dobrze zrobiłaś ... niczym się nie martw, będzie dobrze a na pewno masz większe szanse na [emoji173]️ [emoji6]



Witaj witaj [emoji3]
A który masz dpo ?



Dziwne ... Wszystko odwrotnie.... idź do innego. Miesiąc to długo...



Wyglada bardzo dobrze [emoji4] nie martw się kochana



Ja dziś blaza po pracy, wyciska ze mnie wszystkie soki :/ Na razie nic nie mówię dopóki nie zobaczę serducha ale nie wiem jak dam radę w takim pędzie. Wciąż myśle o fasolce i za wszelka cenę nie chce tak funkcjonować ... nawet nie ma kiedy zjeść [emoji35]
@gabrika a Ty jak sobie radzisz w korpo? Jak jest u Ciebie ? Bo widziałam, ze tez pisałaś, ze lekko nie jest ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć kochane koleżanki :-) fajnie się spotkać już z kropkami w macicy hihi
Dni po owu,hmmm z 16/17 :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po. Czekałam ponad godz. Nie miałam usg, a mam założona kartę ciąży [emoji15] kolejna wizyta za miesiąc. W LUX med system bardziej angielski widzę.... nie wiem co myśleć. Jestem zawiedziona trochę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
Buuuu.. myślałam że zrobią Ci USG.. [emoji17]

0mlp3eea9ecaa9e9.png
 
Mialam wlasnie na tym jajniku prawym potworniaka, ktorego mi wycieli laparoskopowo w styczniu. Tak mysle ze może jeszcze on sie do konca nie zagoil i sie buntuje na te ciążę, dlatego tak kłuje, a moze odrasta, no nie wiem :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Mysl pozytywnie, nic nie odrasta jestes zdrowa I tego sie trzymaj.pozdrawiam
 
reklama
No wreszcie ... witaj !!! [emoji3]



Ja tez wieczorem odczuwam ale na szczęście przechodzi ... No i zapachy ble



Piękny widok [emoji173]️



Dobrze zrobiłaś ... niczym się nie martw, będzie dobrze a na pewno masz większe szanse na [emoji173]️ [emoji6]



Witaj witaj [emoji3]
A który masz dpo ?



Dziwne ... Wszystko odwrotnie.... idź do innego. Miesiąc to długo...



Wyglada bardzo dobrze [emoji4] nie martw się kochana



Ja dziś blaza po pracy, wyciska ze mnie wszystkie soki :/ Na razie nic nie mówię dopóki nie zobaczę serducha ale nie wiem jak dam radę w takim pędzie. Wciąż myśle o fasolce i za wszelka cenę nie chce tak funkcjonować ... nawet nie ma kiedy zjeść [emoji35]
@gabrika a Ty jak sobie radzisz w korpo? Jak jest u Ciebie ? Bo widziałam, ze tez pisałaś, ze lekko nie jest ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chyba tez powiem juz swojej dyrektorce.. Praca w przedszkolu jest dosc niebezpieczna z tymi chorobskami..
Chce byc fair i chcę, żebym wiedziala za nim rzuce l4
Tak sie bije z myślami.. Jeszcze te poranne mdłości.
 
Do góry