reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Jestem po. Czekałam ponad godz. Nie miałam usg, a mam założona kartę ciąży [emoji15] kolejna wizyta za miesiąc. W LUX med system bardziej angielski widzę.... nie wiem co myśleć. Jestem zawiedziona trochę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
A dlaczego nie zrobił usg? Powiedział?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może któraś ogarnia. W związku z moimi przygodami powtarzam bete co 48 h i tak
7.03 -138
9.03 - 382
11.03 - 930
13.03 - 2172
Czy przyrost jest poprawny? Wizyta u lekarza dopiero w środę :(
Według nie bardzo ładnie rośnie :)

Zawsze możesz też sprawdzić z kalkulatorem: http://******************/kalkulator-hcg.html

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po. Czekałam ponad godz. Nie miałam usg, a mam założona kartę ciąży [emoji15] kolejna wizyta za miesiąc. W LUX med system bardziej angielski widzę.... nie wiem co myśleć. Jestem zawiedziona trochę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
Dziwnie tak bez usg, zawsze na to liczymy najbardziej

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Majeczka85 mysle ze przyrost jest bardzo dobry.
@89Katia czemu on tego usg nie zrobil.. W jaki sposob stwierdzil ciaze!? Bez sensu..
@Antonia2016 kochana, witaj! :*
Mowicie o tych pecherzykach żółtkowych.. To ja tez mam zdjecie, a wyslalam wam bez.

@Emsi* jak sie czujesz?
 

Załączniki

  • 20170313_183139-1.jpg
    20170313_183139-1.jpg
    474 KB · Wyświetleń: 92
Dziś przyjmował w gabinecie bez usg... Zlecił mi usg za jakieś 10dni i Polozna mnie zapisała na 27.03 do kogoś innego, a wizytę u lekarza prowadzącego mam 12.04.

Ten mój lekarz prowadzący jest naprawdę spoko i pracuje na porodówce gdzie będę rodzic, wiec dobrze mieć go przy sobie. Miałam tylko nadzieje, ze dziś tez będę miała podglądowe usg....

Będę u niego prowadzić ciąże, ale w razie czego gdyby coś mnie niepokoiło to zawsze mogę iść do innego lekarza prywatnie.

@KaSia86 właśnie w pierwszej ciąży kartę ciąży założono mi w dniu kiedy było widac serduszko.

Jak trochę ochłonęłam, to jestem spokojna.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
reklama
Do góry