reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja narazie nie odczuwam żadnych dolegliwości nawet jeszcze cycki mnie nie bolą ale jem mniej niż zawsze .Mam pytanko dziewczyny czy wam ginekolog kazał zażywać tylko kwas foliowy czy zestaw witamin również ? I co powiedział wam żeby unikać z jedzenia ja nie mogłam wogóle nic wyrwać od mojej ginekolog Jakie rybki mozna jeść ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi kazał zamiast kwasu foliowego Pregnę Plus łykać- tam jest i kwas i witaminy. Tak też robię [emoji6] Oprócz tego mam Duphaston i ZAAX na podtrzymanie [emoji4]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
@Bezkonserwantow, tam w środku pęcherzyka, to pęcherzyk żółtkowy? Bo ja tak słabo umiem odczytywac usg:D Mi moja pokazuje ten pęcherzyk żółtkowy, a ja nic a nic nie widziałam;p

Powiem szczerze nie wiem, byłam tak zestresowana, za bardzo go nie słuchałam, czekała na słowa "bijące serduszko". [emoji23] Powiedział, ze tam będzie dzidzi ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry