reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

A ja ciagle czekam :(


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
Kciukasy[emoji106] [emoji106] [emoji106]

0mlp3eea9ecaa9e9.png
 
reklama
Jestem po. Czekałam ponad godz. Nie miałam usg, a mam założona kartę ciąży [emoji15] kolejna wizyta za miesiąc. W LUX med system bardziej angielski widzę.... nie wiem co myśleć. Jestem zawiedziona trochę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
Zobacz media 718292
Kasiu,bo widzę, że Ty się znasz:D To gdzie u mnie jest żółtkowy? Na pewno jest, bo ona sobie go mierzyła (chyba, że w tym ujęciu nie widać) Biała kropeczka, to moje serduszko <3
Kochana podeślij mi zdjęcie w prywatnej wiadomości bo w aplikacji mi się nie wyświetla [emoji6] Pęcherzyk żółtkowy jest taki półprzezroczysty i o regularnym okrągłym kształcie, ale wszystko zależy od ujęcia- U mnie w jednej chwili był pęcherzyk a jak lekarz minimalnie ruszył głowicę- pojawiała się Fasolka [emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Jestem po. Czekałam ponad godz. Nie miałam usg, a mam założona kartę ciąży [emoji15] kolejna wizyta za miesiąc. W LUX med system bardziej angielski widzę.... nie wiem co myśleć. Jestem zawiedziona trochę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
Kurczę szkoda że bez usg [emoji20] A na jakiej podstawie założyli Ci kartę? U mnie lekarz zakłada dopiero jak jest akcja serduszka [emoji4]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Jestem po. Czekałam ponad godz. Nie miałam usg, a mam założona kartę ciąży [emoji15] kolejna wizyta za miesiąc. W LUX med system bardziej angielski widzę.... nie wiem co myśleć. Jestem zawiedziona trochę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
Katia a ktory ty masz tydzien,bo gdzies mi umknelo.....?


Ps dzis pisalam, ze sie dobrze czuje a tu nagle mi krwia siupnelo z.nosa bleeee
Z mala w pierwszej ciazy tez tak mialam :( i teraz widze,ze znowu powtorka z rozrywki :(

Najgorsze pewnie beda noce,bo czasami to az tak duzo jej bylo ze jak spalam to momentalnie mokra poduszka mi przeszkadzala....ehhhh



Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po. Czekałam ponad godz. Nie miałam usg, a mam założona kartę ciąży [emoji15] kolejna wizyta za miesiąc. W LUX med system bardziej angielski widzę.... nie wiem co myśleć. Jestem zawiedziona trochę.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
Ja tez chodze do luxmedu I na pierwszej wizycie gin mi usg robil...nawet nie prosilam o to.Myslalam ze to standard. A z jakiego miasta jestes?
 
Dziewczyny może któraś ogarnia. W związku z moimi przygodami powtarzam bete co 48 h i tak
7.03 -138
9.03 - 382
11.03 - 930
13.03 - 2172
Czy przyrost jest poprawny? Wizyta u lekarza dopiero w środę :(
 
reklama
Do góry