reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

mam bóle podbrzusza i to często
mówiłam mojej gin, nawet rozkurczowych leków mi nie poleciła, więc to raczej normalne, mam teraz bolesną lewą pierś, i tkliwe sutki, bardzo mnie podnieca jak mąż dotyka mi piersi:rofl2:
mam wizyte 3.04 wtedy założy mi książeczke ciąży
wolałabym tak żadko chodzić, jak pomyśle o badaniach to nie mam kiedy ich zrobić
nuszę się zebrać, może jutro
to mój swastygowany brzuch, ale i tak go lubię, bo mój
 

Załączniki

  • 1489350684264-27572895.jpg
    1489350684264-27572895.jpg
    227,3 KB · Wyświetleń: 66
reklama
@Monika260
Mam pewne obawy jednak czy wszystko ok ponieważ 2 dni temu dostałam lekkie boleści podbrzusza przychodzą i odchodzą. Czy któraś z was może też miała ?

Mam tak do tej pory, zwłaszcza jak coś za dużo porobię. Raz miałam tak silne, że ból sprawiało samo oddychanie. Też się wiecznie z tego powodu niepokoje.Mam nadzieje, że wszystko będzie u Nas dobrze :-)
Ps. piękne zdjęcie :-)
 
@Monika260
Mam pewne obawy jednak czy wszystko ok ponieważ 2 dni temu dostałam lekkie boleści podbrzusza przychodzą i odchodzą. Czy któraś z was może też miała ?

Mam tak do tej pory, zwłaszcza jak coś za dużo porobię. Raz miałam tak silne, że ból sprawiało samo oddychanie. Też się wiecznie z tego powodu niepokoje.Mam nadzieje, że wszystko będzie u Nas dobrze :-)
Ps. piękne zdjęcie :-)
Ja około terminu @ miałam i klucie ostre jajnikow i właśnie takie bóle przy oddychaniu. Gin powiedziała żeby obserwować i zapisała Magne B6.

Dopóki ból jest niewielki i nie wymaga zażywania Nospy to myślę że nie powinnaś się martwić. Ewentualnie pogadaj z lekarzem.

Czy wy mialyscie plamienie implantacyjne? Bo ja nic a nic i teraz zastanawiam się czy to na pewno dobrze....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Monika260
Mam pewne obawy jednak czy wszystko ok ponieważ 2 dni temu dostałam lekkie boleści podbrzusza przychodzą i odchodzą. Czy któraś z was może też miała ?

Ja zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz też mam bóle podbrzusza jak się nadwyrężę albo za dużo chodzę. Na szczęście odpoczynek pomaga :) widzę że kilka koleżanek też jest mamami dzieciaczków z 2016 roku :) przy mojej córeczce ciężko jest poleżeć chyba że akurat ma drzemkę więc wtedy korzystam i ja :) a jak to jest z noszeniem przez Was dzieciaczków?bo ja staram się nosić córeczkę jak najmniej ale czasami jak płacze i chce konieczni na ręce to mięknę i ją biorę :) pomimo że waży już ponad 11 kg....
 
@Monika260 witaj i gratuluje ciąży :) mam kolezanke w UK ,teraz juz prawie na finiszu ciąży, mowi ze opieka masakryczna, dla nich ciąża sie liczy od 12tc, a podczas calej ciąży robią tylko 2 scany. Ja bym tak chyba nie dala rady jednak :D
mnie raczej brzuch nie boli, czasem jak sie napracuje dłużej to tak lekko, tylko jajnik prawy dosc ostro kłuje, praktycznie codziennie od paru dni. Dzis mi odpuścił i w zasadzie procz ogromnego apetytu i lekkiego bolu piersi przy nacisku mam dalej brak objawów.

@gabrika ja nie mialam plamienia implantacyjnego, ale za to tak ok tydzien przed spodziewana @ bolał mnie brzuch jak na okres i wydaje mi sie ze wlasnie wtedy byla implantacja.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. 8 marca dowiedzialam sie ze bede mama. Teoretycznie termin mam.na 16.11 a juz wyladowalam na IP. Puki co u mnie pecherzyka nie widac mam brac progesteron i czekac... eh ale jestem pozytywnej mysli. Mi juz mdłości przeszly a tkliwe piersi zostaly. Brzuch mnie tak nie boli jak bol plecow doskwiera. Na srode umowiona mam wizytę zobaczymy co wyjdzie ;)
 
reklama
Super że weekend minął Wam sympatycznie :) ja też byłam 2 dni z mężem i córeczką u moich Rodziców i było super :) nie ma to jak spędzić kilka sympatycznych dni :) życzę udanych wizyt i trzymam kciuki aby wszystko było ok :)
 
Do góry