reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Lublin, a Ty?

i wszystkie mamuśki z grupy skąd są? to znajdziemy dobre miejsce gdzieś pośrodku dla wszystkich :p

Łódź :) chociaż pochodzę z Podlasia i często gościłam w Lublinie :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Łódź :) chociaż pochodzę z Podlasia i często gościłam w Lublinie :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017

no to rzut beretem, a śmiesznie, bo jak pomyślałam o tym miejscu gdzieś w środku PL to właśnie pierwsza Łódź mi przyszła do głowy :D ale zapraszam do Lublina :)
 
cześć dziewczyny ☺

piękna pogoda na Śląsku ☺

trzymam kcuki za dzisiejsze wizyty ☺
mi lekarz nie robił cytologi w ciąży bo miałam wynik z grudnia 2016 .
Dziewczyny a was lekarz bada ginekologicznie? Mnie nie badał wogóle tylko na początku usg dopochwowe a od 10 tc usg przez brzuch i to wszystko .

ja na obiad dziś robie zupe szpinakową ☺

miłego dnia ☺

ja wczoraj jak byłam po skierowanie na amniopunkcje to też mnie badała ginekologicznie, do tego mierzyła mi szyjke i bicie serduszka dziecka sprawdzała.
 
no to rzut beretem, a śmiesznie, bo jak pomyślałam o tym miejscu gdzieś w środku PL to właśnie pierwsza Łódź mi przyszła do głowy :D ale zapraszam do Lublina :)

Zapraszam na zlot do Łodzi :) faktycznie jest w centrum Pl :) za co bardzo ja lubię, bo czy w góry czy nad morze, czy do domu rodzinnego mam mniej więcej tyle samo km :)

Dziewczyny czuje wyrazna rybke w brzuchu jestem pewna na 100% ze to to;-) wczesniej czulam ale mniej intensywnie i nie bylam pewna a teraz normalnie bomba;-) jescze troszke i beda kopniaki;-)

Gratki! Ja tez wyraźnie już czuje [emoji173]️ cudowne to jest! Szkoda tylko, ze tak rzadko, ale o tak rozpiera mnie szczęście :D

Posprzątałam, nastawiłam pralkę i zmywarkę. Wypije kawkę i wezmę się za prasowanie. Obejrzę przy tym mój stały punkt dnia to znaczy katastrofy w przestworzach. Optymistycznie, nie [emoji23][emoji23] ale fascynują mnie samoloty :D



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
ciekawe teraz dałyście mi do myślenia hmm...
pyta zawsze czy wszystko ok a ja mówie że tak a potem robi usg i to wszystko.
A jakbym miała jakiś stan zapalny to badanie moczu to wykryje? niby nic mnie nie piecze i nie swędzi ale zależy od organizmu .
 
Ja miałam cytologie robioną w lutym, bo akurat wypadała mi wizyta, a dokładnie miesiąc później szłam potwierdzić ciążę i pani doktor stwierdziła, że skoro była i wyszła dobrze to nie będziemy powtarzać. Co do badań na wizytach, to na każdej mam usg dopochwowo, ale bez badania ginekologicznego.
Mój K. ma jutro urodziny i muszę jechać po prezent, ale zupełnie nie mam pomysłu. Dobrze, że jest akurat na delegacji w Łodzi i wraca w czwartek, bo mam dwa dni, żeby pomyśleć.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry