reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

wszystko zależy od lekarza i czy zdrowie pozwoli :)
pracowałam w tej firmie na umowie zleceniu 2 lata, przeszłam na uop będąc już w ciąży, i przepracowałam tylko miesiąc na uopie :( ciekawe co ZUS na to :)
Kochana miałam identyczną sytuację w pierwszej ciąży :) Pracowałam najpierw pół roku na umowę zlecenie, w maju dostałam umowę o pracę, a w czerwcu dowiedziałam się o ciąży o zaraz poszłam na zwolnienie.
Jeśli wynagrodzenie nie jest sztucznie zawyżone to wydaje mi się, że zus nie kontroluje. Chyba, że pracodawca poprosi o kontrolę. Ale u Ciebie są wskazania do l4, więc spokojnie :) nie wymyśliłaś sobie tego ciśnienia :)
 
reklama
Kochana miałam identyczną sytuację w pierwszej ciąży :) Pracowałam najpierw pół roku na umowę zlecenie, w maju dostałam umowę o pracę, a w czerwcu dowiedziałam się o ciąży o zaraz poszłam na zwolnienie.
Jeśli wynagrodzenie nie jest sztucznie zawyżone to wydaje mi się, że zus nie kontroluje. Chyba, że pracodawca poprosi o kontrolę. Ale u Ciebie są wskazania do l4, więc spokojnie :) nie wymyśliłaś sobie tego ciśnienia :)
o jak miło, że tak mówisz :) to teraz jestem już naprawdę spokojna o to :) tak się cieszę, że tu trafiłam!! daj znać jak u Ciebie się coś już wyjaśni ;)
 
o jak miło, że tak mówisz :) to teraz jestem już naprawdę spokojna o to :) tak się cieszę, że tu trafiłam!! daj znać jak u Ciebie się coś już wyjaśni ;)

Dam na pewno. Ale wątpię, aby cała sprawa zakończyła się przed porodem :p


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
cześć dziewczyny ☺

piękna pogoda na Śląsku ☺

trzymam kcuki za dzisiejsze wizyty ☺
mi lekarz nie robił cytologi w ciąży bo miałam wynik z grudnia 2016 .
Dziewczyny a was lekarz bada ginekologicznie? Mnie nie badał wogóle tylko na początku usg dopochwowe a od 10 tc usg przez brzuch i to wszystko .

ja na obiad dziś robie zupe szpinakową ☺

miłego dnia ☺
 
cześć dziewczyny [emoji5]

piękna pogoda na Śląsku [emoji5]

trzymam kcuki za dzisiejsze wizyty [emoji5]
mi lekarz nie robił cytologi w ciąży bo miałam wynik z grudnia 2016 .
Dziewczyny a was lekarz bada ginekologicznie? Mnie nie badał wogóle tylko na początku usg dopochwowe a od 10 tc usg przez brzuch i to wszystko .

ja na obiad dziś robie zupe szpinakową [emoji5]

miłego dnia [emoji5]

Na każdej wizycie mam badanie ginekologiczne.

Chyba słońce i do mnie dociera [emoji295]️[emoji4]


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Hej.
Ja na każdej wizycie mam badanie i usg...
Dziwne że Cię nie bada... a jak będzie jakiś stan zapalny czy coś to jak to wykryje?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry