reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzień dobry,
Byłam wczoraj na masazu i dziś ledwo się ruszam [emoji23]
Ale pani masażysta powiedziała , że przygotuje mnie do porodu idealnie :) Oby obyło się bez bóli krzyżowych.
Miłego dnia kochane.


Zainteresowalo mnie ze mozna chodzic na masaze w ciazy...w mojej poprz.ciazy ( 2012 r) zabroniono mi masazy kwitujac ze w ciazy nie wolno. Czy ty masz jakies zalecenia od lekarza czy sama sie zdecydowalas? Lezysz na bruchu podczas masazu czy siedzisz?
 
reklama
[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]znowu plamie to to dużo :(

Pojadę do szpitala jak wróci mąż :( muszę iść syna odebrac



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Idź do szpitala nawet gdyby mieli Cię zatrzymać. Jakoś sobie poradzicie a ciąża teraz to priorytet. Zdrówka

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Dziewczyny czy któraś z was ma w tej ciąży lub miała w poprzednich ucisk dzidziusia na kregoslup co powodowalo dretwienie ud i ból jakby poparzenie? Ja mialam tak w poprzedniej ciazy i teraz tez. Mialam nadzieje,ze tym razem nie bede miec tych bolów...czcze nadzieje. Tym razem pojawily sie o mc wczesniej bo tez szybciej urósł mi brzuch wiec ucisk jest wiekszy
 
Dziewczyny czy któraś z was ma w tej ciąży lub miała w poprzednich ucisk dzidziusia na kregoslup co powodowalo dretwienie ud i ból jakby poparzenie? Ja mialam tak w poprzedniej ciazy i teraz tez. Mialam nadzieje,ze tym razem nie bede miec tych bolów...czcze nadzieje. Tym razem pojawily sie o mc wczesniej bo tez szybciej urósł mi brzuch wiec ucisk jest wiekszy

Lekarz w takiej sytuacji zalecił mi konsultacje z neurologiem.

Jestem już spakowana i gotowa :(


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Zainteresowalo mnie ze mozna chodzic na masaze w ciazy...w mojej poprz.ciazy ( 2012 r) zabroniono mi masazy kwitujac ze w ciazy nie wolno. Czy ty masz jakies zalecenia od lekarza czy sama sie zdecydowalas? Lezysz na bruchu podczas masazu czy siedzisz?
Moja masażystka ma specjalny fotel dla kobiet w ciąży. Siedzisz na nim.
Sama.od siebie poszłam na masaże.
Ostatnio była nawet rozmowa w dzień dobry TVN o masażach w ciąży i jak.najbardziej zalecane są.
Trzymaj się Katia. Koniecznie jedź, niech sprawdzą co się dzieje.
 
[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]znowu plamie to to dużo :(

Pojadę do szpitala jak wróci mąż :( muszę iść syna odebrac

Biedna... Trzymaj się. Może krwiak się oczyści i będziesz miała spokój. Daj znać kochana
 
reklama
Do góry