reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Katia nie martw sie to napewno ten krwiak jeszcze sie oczyszcza, z maluszkiem napewnp wszystko ok! Daj znac jak najszybciej!

Kotekpsotek nie mam takich boli, przy koncu ciazy biodra mnie bolaly, zreszta wszystko mnie bolalo ;)

Nikuss musi byc zamknieta! Nie ma bata! Bo jak jest otwarta tzn ze rozwarcie Ci sie robi. Ja mialam dlugo nisko, teraz zauwazylam, ze podniosla sie do gory I nie moge jej siegnac ;) Bede badac czesciej ppd koniec ciazy, bo nie chce za duzo gmerac ;)

Nikuss pewnoe bedziesz musiala czesciej kontrolowac czy sie nie otwiera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny, nie piszcie posta, pod postem, jak chcecie coś dopisac, to edytujcie poprzedni, bo robią się nam niepotrzebne kolejne strony ;)

Kotekpsotek ja mam takie bóle..boli mnie kręgosłup ledźwiowy i promieniuje do nogi, jutro mam wizyte to zapytam co moge z tym zrobic...
Ilona ja w sobote (z usg wychodziło 11+6) miałam już usg przez brzuch, wiec ciekawe od czego to zależy...

Na szyjce nie znam sie, bo nigdy nie badałam ;)
 
Ja nawet nie wiem jak to badac, zostawiam lekarzowi.

Katia, kurde :/ daj nam znać jak bedziesz cos wiedzieć.

Zapomniałam jechac po wyniki badan prebatalnych.. Tzn pamiętałam ale polozylam sie spac kolo poludnia i przegapilam :O

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@89Katia biedactwo :( jedź, jedź, na pewno się uspokoisz! Kciuki!

@KotekPsotek ja też w poprzedniej ciąży miałam masaże nawet w ostatnim miesiącu ciąży (na kręgosłup) i jeżeli jest dobry fizjoterapeuta to wie co robić, ja miałam masaże na boku.

@Jutrzenka24 idziemy równo z wizytami to może i równo poznamy płeć :)

@lena_89 bardzo lubię ciuszki z f&f, chyba podjadę do Tesco i kupię coś dla starszaka ;)

@nikuss3006 ja szyjki nie badam, nawet nie dostarczam sobie dodatkowych stresów ;) ale w poprzedniej ciąży miałam do samego końca szyjkę długą i zamknięta ;)
 
Mycha da sie ;) klikasz w post i na górze pojawia sie opcja edycji ;)
Mi jest wszystko jedno jak grube palce ma lekarz, bo i tak nie beda grubsze niz obwód głowy mojego listopadowego dziecka :confused2:
Inka gratuluje córeczki :tak:
 
Lena , porod to inna sprawa, bol przy badaniu jest dla mnie bardzo ciezkim psychicznie do zniesienia. Niektorzy lekarze poprostu sa malo delikatni!
 
reklama
Ja też różnie trafiałam, niektórzy byli delikatni, inni mniej, ale raczej nie czułam jakiegoś mocnego bólu, może ja mam jakiś wysoki próg bólu, bo w pierwszej ciąży w czasie porodu miałam masaż szyjki i nie zrobil na mnie wrażenia, a inne dziewczyny pisały, że ból nie do wytrzymania ;-) ;)
 
Do góry