reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@estrelicia jak szukasz wygodnych majtek to mi sie super chodzi w majtkach laserowo ciętych ☺ nic nie ciśnie, wygodne i nosi sie tak jakby ich nie było ☺

@iśka90 fajnie że masz juz wyniki ja też będe dzwonić dzisiaj ☺ trzymam kciuki ☺
a kiedy miałaś pobieraną krew?
 
reklama
Ja na pewno idę na cały rok na macierzyński. Z córką też byłam, potem poszła do dziadków ale syna chyba oddam do żłobka bo z dziadkami też różnie bywało- moja mama ma ciężki charakter...

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też od razu idę na rok:)chcę nacieszyć się maluszkiem. I potem chcę oddać do żłobka, bo nie chcę żeby moja teściowa mi bawiła cały dzień. Znam wiele dzieci złobkowych i super im to zrobiło, zresztą sama jestem z zawodu nauczycielką przedszkolną i wczesnoszkolną i planuje wrócić do zawodu, bo przez osttanie lata nie pracowałam w zawodzie:)
 
@estrelicia jak szukasz wygodnych majtek to mi sie super chodzi w majtkach laserowo ciętych [emoji5] nic nie ciśnie, wygodne i nosi sie tak jakby ich nie było [emoji5]

@iśka90 fajnie że masz juz wyniki ja też będe dzwonić dzisiaj [emoji5] trzymam kciuki [emoji5]
a kiedy miałaś pobieraną krew?

Wiem, też mam sporo takich, ale wycietych, takie brazyliany, ale ze względu na potencjalne infekcje, za radą mamy ginekolog kupię bawełniane majciochy, mój mąż nazywa takie babcinymi albo okresowymi [emoji14] ale co zrobię ;)


p19uskjojbeqaxq5.png
 
Co do sukienek to mogę polecic happymum...tylko ze kupilam uzywana na wesele brata za miesiac...ale na zywo śliczna. Jest ten sam model w innej kolorystyce ale rowniez sliczna.
Śliczna i już taka przyszłościowa. I popatrzcie jak w ciąży można pięknie wyglądać.

Estrelicia teraz to w Polsce luksus mamy z macierzyńskim. A jeszcze 8 lat temu jak rodziłam synka było podobnie jak u was teraz. Człowiek musiał zostawić niespełna półroczne dziecko i wrócić do pracy. Dlatego teraz cieszę się na ten cały rok z maluchem.

Jutrzenka24 witaj :)

Iśka90 trzymam kciuki za prenatalne!
 
Monika , myślę ze każdej mamie się marzy parka, a że już mam chłopca to fajnie by było mieć dziewczynkę:), ... jak będzie synuś, to będzie miał kompana do zabaw:)

Tylko imię dla chłopczyka to dla mnie wyzwanie :D
 
Witaj Jutrzenka :)

Ja również juz przyszykowalam szefa na rok macierzyńskiego, a ze to nasze pierwsze dziecko to mamy nadzieję że nim wrócę i wykorzystam zalegly urlop może kolejna fasoleczka się u mnie brzuchu zadomowi :) ale zobaczymy jak to będzie, na razie czekamy na nasze listopadowe maleństwo :) aj juz nie mogę się doczekać :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
@estrelicia ja mam kupione taki zwykły krój majtek, a bawełniane jak i te laserowo cięte kupuje w sklepie z bielizną , te bawełniane sprzedają w 3pakach i są super ☺

@Jutrzenka24 jutro sie dowiesz kto to będzie ☺ daj znać, najważniejsze żeby było zdrowe ☺
 
reklama
Ciężko mi Was będzie dziewczyny nadrobić, bo już tyle tu postów jest :)

Jak znosicie ciąże? dolegliwości już ustępują powolutku ? czy dochodzą nowe
* Ja tą druga ciąże gorzej przechodzę, myślałam ze od drugiego trymestru wszystko minie , ale jeszcze mam incydenty z wymiotami, nudnościami, i ten nieustanny wilczy głód ,:(
 
Do góry