reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

A ja wierze dziewczyny, ze to ruchy. Sama czuje "gilgotanie". Jak usiądę - czuje. Jak zjem za dużo słodkiego, o matko jak czuje. Nie wydaje mi sie żeby to był mój wymysł.
Nie czuje tego non stop, ale regularnie. [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamy :)

Mycha ja jak sporadycznie coś czuje to troche powyżej spojenia. Gdzie ostatnio czytałam, ze teraz macica znajduje się w połowie drogi między spojenie, a pępkiem.

Lena powodzenia jutro!

Dzisiaj tez ktoś miał iść na prenatalne, ale zapomniałam kto :(

Iska kciuki za wyniki, chociaż na pewno są rewelacyjne :)

Sylwkaq ale Ciebie trzyma :(

Burzabezpiorunow gratuluje syneczka :)

Odebrałam Synka zeźliła i czekamy na tatusia. Obiad mam z wczoraj tylko trzeba podgrzać. Co wiec robię? Leżę :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie są to "kopniaki" bo dzieciątko nie jest na tyle silne, jest to uczucie jakby ktoś piórkiem mnie łaskotał[emoji7] bardzo przyjemne, ale łaskocze mnie to [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
ja ruchy czuję jakby przesuwanie się kulki pod moją ręką jak trzymam ją na brzuchu leżąc na płasko (jaki barwny opis :p) wydaje mi się, ze z 1 ciąży pamiętam coś takiego jako ruchy własnie
 
Wlasnie wrocilam z prenatalnych. Malenstwo przespalo cala wizyte [emoji7]
Polozna powiedziala ze wszystkie wyniki w normie. Przeziernosc wyszla 1,5 mm. Maluda ma 6.5 cm[emoji2]
Nie moglam sie napatrzec.
Na pytanie o plec powiedziala tylko, ze w 20 tyg sie dowiem. Czekam jeszcze na wyniki genetyczne z krwi.
Ale ulga ;)
1494856353-aaaaaa.jpeg

1494856366-aaaaaa.jpeg

Moze ktos cos podpowie z ta plcia :)
Co dziwne nadal mam termin porodu identyczny jak z OM [emoji15]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wierze dziewczyny, ze to ruchy. Sama czuje "gilgotanie". Jak usiądę - czuje. Jak zjem za dużo słodkiego, o matko jak czuje. Nie wydaje mi sie żeby to był mój wymysł.
Nie czuje tego non stop, ale regularnie. [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też wierzę że to ruchy, tylko u mnie zdecydowanie niżej niż pępek.
 
reklama
Do góry