reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@89Katia a do jakiego szpitala się kładziesz?

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
@89Katia super że już lepiej się czujesz.
Trzymam kciuki żeby tak zostalo. :)

A ja byłam prywatnie na szybkiej wizycie u gina w Polsce bo czulam ze jakas infekcja mnie łapie i się nie mylilam. Dostałam globulki dopochwowe na noc Pimafucin.
Pokazałam lekarzowi wyniki prenatalnych powiedział że wszystko ładnie i żeby ufać wieku ciąży z tamtego usg bo tam mają lepszy sprzęt tak więc dzisiaj 13+4. :)
No i Miałam zrobione usg, z Maluszkiem wszystko dobrze. :)
Szczęśliwa jestem ze wszystko się układa.
 
Dziewczyny, z innej beczki. Da się usunąć zamieszczonego posta? Coś mi się porąbało i zamiast na fb, wstawiłam zdjęcie brzuszka na forum. Wszystko byłoby ok, gdyby nie było ono z twarzą :)
 
Dziewczyny, z innej beczki. Da się usunąć zamieszczonego posta? Coś mi się porąbało i zamiast na fb, wstawiłam zdjęcie brzuszka na forum. Wszystko byłoby ok, gdyby nie było ono z twarzą :)
A przez edycję nie da rady?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dzis u lekarza jestem 13 tydzien w 5 dniu powiedzial ze mam wziasc jeszcze dzis wieczorem luteine a od jutra juz tylko duphston czy nie stanie sie cos jak odstawie odrazu luteine troche sie naczytalam na ten temat
 
reklama
Do góry