reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie ja juz po wizycie wszyatko ok z dzidzia dzisiaj slodko spala tetno 143/min i miala raczke w buzce slodziutko;-) mam infekcje dowcipna po antybiotykach ale dal mi tyljo masc bo dowcipne globulki noe wspolgraja z luteina dowcipna.
Moje cisnienie to 160/90 drugi pomiar 180/110 trzeci pomiar 80/60 czyli jakas masakra aha i moja waga 2kg mniej niz na zakladaniu karty miesiac temu
 
reklama
1494513133987184102833.jpg
 

Załączniki

  • 1494513133987184102833.jpg
    1494513133987184102833.jpg
    614,9 KB · Wyświetleń: 427
@89Katia No pech jak nie wiem ... słonko swieci a Ty musisz do szpitala ;/ mam nadzieje, ze max 3 dni i Cię wypuszcza.
Ja tez czekam na ruchy [emoji6]

@ewka2 NIFTY rób koniecznie ... współczuje kochanie tule mocno
Moja znajoma tez wyszła z niepewnymi badaniami prenatalnymi, zrobiła NIFTY i jest zdrowe dzieciątko.

Monika8.11 wyniki z krwi niewiele mogą wyjaśnić bo to tylko statystyka :/



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja jestem już badaniach prenatalnych, jestem po prostu załamana... Okazało się że kość nosowa jest za mała 1,25 mm, przezierność karkowa za duża 2,82 mm.
CRL:61,2 mm. Dokładnie lekarz nie powiedział mówił że wyniki musi jeszcze skonsultować z genetykiem, jak będę odbierać wyniki papaa za jakieś 2 tygodnie wtedy będę z nim rozmawiać. Muszę również zrobić echo serca płodu, ale wpierw mam wsiąść skierowanie od lekarza prowadzącego a z nim jestem na poniedziałek umówiona....

Wsplczuje nerwów :(
Bedziesz robiła nifty? Trzymam kciuki!!

Anusiak gratuluje i cieszę się, ze jest dobrze!

Ja jednak pojadę jutro rano do szpitala jeśli będzie zle. Nie plamie, nie boli mnie nic. Dziecko tętno ma dobre i robi fikołki. Ja na spokojnie się prześpie, zaraz wezmę kolejna luteinę. Jęsli rano będzie duże plamienie (po nocy ostatnio było najgorzej) to rano odstawimy Małego do żłobka i mąż mnie zawiezie do szpitala. Intuicja mi podpowiada, ze dobrze robię. Od razu się uspokoiłam jak obmyslilam taki plan. Dziś i tak nic mi nie zrobią w szpitalu. A tak chociaż zyskam jedna spokojna noc w domu. Chociaż błagam trzymajcie kciuki, aby nie bolał mnie brzuch i plecy i nie bylo plamienia.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Wsplczuje nerwów :(
Bedziesz robiła nifty? Trzymam kciuki!!

Anusiak gratuluje i cieszę się, ze jest dobrze!

Ja jednak pojadę jutro rano do szpitala jeśli będzie zle. Nie plamie, nie boli mnie nic. Dziecko tętno ma dobre i robi fikołki. Ja na spokojnie się prześpie, zaraz wezmę kolejna luteinę. Jęsli rano będzie duże plamienie (po nocy ostatnio było najgorzej) to rano odstawimy Małego do żłobka i mąż mnie zawiezie do szpitala. Intuicja mi podpowiada, ze dobrze robię. Od razu się uspokoiłam jak obmyslilam taki plan. Dziś i tak nic mi nie zrobią w szpitalu. A tak chociaż zyskam jedna spokojna noc w domu. Chociaż błagam trzymajcie kciuki, aby nie bolał mnie brzuch i plecy i nie bylo plamienia.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Już trzymam :)
Ja jutro prenatalne i już mnie brzuch boli z nerwów :(
 
Wsplczuje nerwów :(
Bedziesz robiła nifty? Trzymam kciuki!!

Anusiak gratuluje i cieszę się, ze jest dobrze!

Ja jednak pojadę jutro rano do szpitala jeśli będzie zle. Nie plamie, nie boli mnie nic. Dziecko tętno ma dobre i robi fikołki. Ja na spokojnie się prześpie, zaraz wezmę kolejna luteinę. Jęsli rano będzie duże plamienie (po nocy ostatnio było najgorzej) to rano odstawimy Małego do żłobka i mąż mnie zawiezie do szpitala. Intuicja mi podpowiada, ze dobrze robię. Od razu się uspokoiłam jak obmyslilam taki plan. Dziś i tak nic mi nie zrobią w szpitalu. A tak chociaż zyskam jedna spokojna noc w domu. Chociaż błagam trzymajcie kciuki, aby nie bolał mnie brzuch i plecy i nie bylo plamienia.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Trzymam
 
reklama
A ja wlasnie czekam sobie na wizytę do lekarza. Pierwszy raz bez stresu bo wiem że z dzidzia wszystko ok i napewno od 2 dni nic się nie zmieniło od genetycznego usg. Życzę sobie i wam więcej takich spokojnych wizyt :)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Do góry