reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Pościel na pewno sie przyda

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ja jestem już badaniach prenatalnych, jestem po prostu załamana... Okazało się że kość nosowa jest za mała 1,25 mm, przezierność karkowa za duża 2,82 mm.
CRL:61,2 mm. Dokładnie lekarz nie powiedział mówił że wyniki musi jeszcze skonsultować z genetykiem, jak będę odbierać wyniki papaa za jakieś 2 tygodnie wtedy będę z nim rozmawiać. Muszę również zrobić echo serca płodu, ale wpierw mam wsiąść skierowanie od lekarza prowadzącego a z nim jestem na poniedziałek umówiona....
Trzymaj się :( u mnie nawet nie szukał kości.. Stwierdził że już widzi tyle złego że skierowanie na genetyczne murowane :(

3jgx3e3kqcg44a3c.png
 
Ja jestem już badaniach prenatalnych, jestem po prostu załamana... Okazało się że kość nosowa jest za mała 1,25 mm, przezierność karkowa za duża 2,82 mm.
CRL:61,2 mm. Dokładnie lekarz nie powiedział mówił że wyniki musi jeszcze skonsultować z genetykiem, jak będę odbierać wyniki papaa za jakieś 2 tygodnie wtedy będę z nim rozmawiać. Muszę również zrobić echo serca płodu, ale wpierw mam wsiąść skierowanie od lekarza prowadzącego a z nim jestem na poniedziałek umówiona....
Smutne wiadomości ale dopóki fachowiec się nie wypowie nic nie jest przesadzone.
 
Niewiem [emoji3] po prostu skończył mi się ten co używałam i muszę kupić nowy i takie pytanie mi się nasunęło.

hchy43r8h8l5x99d.png
A myślałam że gdzieś usłyszałaś. A np. O spaniu na lewym boku to pierwszy raz usłyszałam tutaj na forum a to moja trzecia ciąża. Ja akurat nie mogę spać na lewym boku bo zaraz mnie boli w prawym. Podejrzewam że jajnik bo mam tam sporą torbiel. Moja lekarka twierdzi, że to wiązadła.
 
@ewka2 nie martw sie może maleństwo mniejsze jest i dlatego kość nosowa też jest mniejsza poczekaj spokojnie na wyniki z krwi i wszystko sie wyjaśni ☺

mi też tylko powiedział że kość nosowa jest nawet jej nie mierzył , może zależy od lekarza ☺
 
reklama
Ja jestem już badaniach prenatalnych, jestem po prostu załamana... Okazało się że kość nosowa jest za mała 1,25 mm, przezierność karkowa za duża 2,82 mm.
CRL:61,2 mm. Dokładnie lekarz nie powiedział mówił że wyniki musi jeszcze skonsultować z genetykiem, jak będę odbierać wyniki papaa za jakieś 2 tygodnie wtedy będę z nim rozmawiać. Muszę również zrobić echo serca płodu, ale wpierw mam wsiąść skierowanie od lekarza prowadzącego a z nim jestem na poniedziałek umówiona....
Spokojnie, nie załamuj się takie pomiary jeszcze o niczym nie świadczą. Poczekaj na resztę wyników i na tą konsultację z genetykiem. Tylko znowu to czekanie.
 
Do góry