reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej. Mam pytanie. Czy w ciąży można używać jakiegokolwiek kremu do twarzy?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
@Pola_85 wcześniej co jakiś czas czułam takie szczypanie i było bardzo wyraźne, teraz jakby tego już nie czuje ale teraz czuje brzuch i taki dyskonfort wydaje mi sie że tak ma to być musimy przyzwyczaić sie że dziecko teraz będzie szybciej rosnąć i nasz brzuch też
 
Niewiem [emoji3] po prostu skończył mi się ten co używałam i muszę kupić nowy i takie pytanie mi się nasunęło.

hchy43r8h8l5x99d.png
Z tego co wiem to kwasy i retinole, tak jak wspomniała @Adrianna.em są zakazane, ale resztę kremów jak najbardziej można używać. Umarłabym bez kremu. Ja stosuję jakiś na naczynka :)

@Monika8.11 to dobrze wiedzieć, że jest nas więcej osób z takimi dolegliwościami. W końcu brzuch nam zaczyna rosnąć na pewno szybciej :) Ja wcześniej w ogóle nie czułam brzucha, więc teraz też trochę się wystraszyłam :)

@89Katia w ogóle to zazdroszczę, że czujesz ruchy małej, ja się nie mogę doczekać co to za uczucie, a mam łożysko podobno na przedniej ścianie, więc chyba sobie jeszcze poczekam na to czucie ruchów.. :D Zdrówka życzę, no i nie wyobrażamy sobie, żebyś nam tu jakiś numer odwaliła !

Laski a tak z innej beczki, idziemy jutro na wieczór panieńsko - kawalerski no i nie wiem co kupić tym młodym. Obudziłam się w samą porę, wiem :D macie jakieś pomysły?
 
Ja jestem już badaniach prenatalnych, jestem po prostu załamana... Okazało się że kość nosowa jest za mała 1,25 mm, przezierność karkowa za duża 2,82 mm.
CRL:61,2 mm. Dokładnie lekarz nie powiedział mówił że wyniki musi jeszcze skonsultować z genetykiem, jak będę odbierać wyniki papaa za jakieś 2 tygodnie wtedy będę z nim rozmawiać. Muszę również zrobić echo serca płodu, ale wpierw mam wsiąść skierowanie od lekarza prowadzącego a z nim jestem na poniedziałek umówiona....
 
Z tego co wiem to kwasy i retinole, tak jak wspomniała @Adrianna.em są zakazane, ale resztę kremów jak najbardziej można używać. Umarłabym bez kremu. Ja stosuję jakiś na naczynka :)

@Monika8.11 to dobrze wiedzieć, że jest nas więcej osób z takimi dolegliwościami. W końcu brzuch nam zaczyna rosnąć na pewno szybciej :) Ja wcześniej w ogóle nie czułam brzucha, więc teraz też trochę się wystraszyłam :)

@89Katia w ogóle to zazdroszczę, że czujesz ruchy małej, ja się nie mogę doczekać co to za uczucie, a mam łożysko podobno na przedniej ścianie, więc chyba sobie jeszcze poczekam na to czucie ruchów.. :D Zdrówka życzę, no i nie wyobrażamy sobie, żebyś nam tu jakiś numer odwaliła !

Laski a tak z innej beczki, idziemy jutro na wieczór panieńsko - kawalerski no i nie wiem co kupić tym młodym. Obudziłam się w samą porę, wiem :D macie jakieś pomysły?
My dostaliśmy piękną pościel w kolorze czerwieni :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ja jestem już badaniach prenatalnych, jestem po prostu załamana... Okazało się że kość nosowa jest za mała 1,25 mm, przezierność karkowa za duża 2,82 mm.
CRL:61,2 mm. Dokładnie lekarz nie powiedział mówił że wyniki musi jeszcze skonsultować z genetykiem, jak będę odbierać wyniki papaa za jakieś 2 tygodnie wtedy będę z nim rozmawiać. Muszę również zrobić echo serca płodu, ale wpierw mam wsiąść skierowanie od lekarza prowadzącego a z nim jestem na poniedziałek umówiona....

Ewa, ale te wyniki jeszcze o niczym nie świadczą. Poczekaj na wyniki krwi, choć i one często wychodzą w cały świat z tego co czytam. Najlepiej by było w takim przypadku zrobić nifty, tylko cholerstwo drogie.. ale jakbyś miała możliwość to może zrób dla własnego spokoju ducha..

My dostaliśmy piękną pościel w kolorze czerwieni :)

hchy43r8h8l5x99d.png
i to jest jakaś myśl.. uniwersalny prezent, zawsze się przyda :D myslałam tez o jakiejś grze erotycznej ale nie wiem, no kurczę boję się coś takiego kupić, bo po pierwsze moga już taką dostać od kogoś innego, po drugie rzucą zaraz w kąt z braku czasu..
 
Do góry