reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mycha, to dzieki za uspokojenie :) w sumie to nie wiem czego sie w ciazy spodziewać i wszystko dla mnie takie nowe i inne :D

Tak sie dzis juz najadłam, ze czuje ze wybuchne, a beka mi sie za przeproszeniem jak śwince. Gorzej bo bardzo mi sie chce czegos slodkiego a najlepiej loda i nie wiem gdzie ja to zmieszcze, zeby nie wybuchnąć naprawde :D

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mycha, to dzieki za uspokojenie :) w sumie to nie wiem czego sie w ciazy spodziewać i wszystko dla mnie takie nowe i inne :D

Tak sie dzis juz najadłam, ze czuje ze wybuchne, a beka mi sie za przeproszeniem jak śwince. Gorzej bo bardzo mi sie chce czegos slodkiego a najlepiej loda i nie wiem gdzie ja to zmieszcze, zeby nie wybuchnąć naprawde :D

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie ze dopisuje mi apetyt, u mnie nadal mdlosci I wymyslanie z jedzeniem :/
 
Badanie moczu jest stosunkowo tanie. Zbadaj mocz a sama zobaczysz czy masz zapalenie czy nie. Ja tak mialam bylam pewna ze na 10000% przeziebilam pęcherz w badaniach wyszlo ze wszystko ok. Okazalo sie ze macica ktora sie rozciaga uciska pęcherz lub moczowod.

m3sxskjo6qsoarci.png
Majeczka, bede robić badania już te ciążowe we wtorek chyba, tam mocz tez jest, wiec ok :)
Chyba ze jakis posiew trzeba robic, ale to dopiero jak bakterie wyjda w moczu, nie?
Chociaz nie obstawiam pęcherza, bardziej infekcje, ale skoro nie ma zadnych objawów procz tego dziwnego gęstego śluzu to nie bede siac paniki :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majeczka, bede robić badania już te ciążowe we wtorek chyba, tam mocz tez jest, wiec ok :)
Chyba ze jakis posiew trzeba robic, ale to dopiero jak bakterie wyjda w moczu, nie?
Chociaz nie obstawiam pęcherza, bardziej infekcje, ale skoro nie ma zadnych objawów procz tego dziwnego gęstego śluzu to nie bede siac paniki :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze wstępnie badanie moczu wystarczy. Ja tez mam taki gestrzy sluz czasem lekko zoltawy. Gdzies czytalam ze w 1 trzymestrze to calkiem możliwe ze jest nadprodukcja gestego sluzu.

m3sxskjo6qsoarci.png
 
Fajnie ze dopisuje mi apetyt, u mnie nadal mdlosci I wymyslanie z jedzeniem :/
No ja wlasnie zajadłam dziś mdłości i nie wiem czy to byl najlepszy pomysl bo przesadziłam. Z jednej strony czuje sie taka przepelniona, ze bardzo mi z tym ciezko a z drugiej znowu mi burczy w brzuchu i wiem ze jak zjem to bedzie jeszcze gorzej. No pazerność! :D

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karolka2106 aa bo przy euro to tez troszke inaczej jakby to wyglada, tzn chyba :) Podejrzewam, ze na takie 20 euro, czy funtów albo dolców za ubranko, ludzie pracują moze z 2 godziny, a u nas 80 zl za sukieneczke to połowa dniówki przeciętnego kowalskiego :D
Nie to ze narzekam, bo swiadomie sie na dziecko decydowaliśmy i wiemy z czym to sie wiąże, ale wkurza mnie to, ze nasz polski rząd zamiast obniżać podatki na art dziecięce, dofinansowywać jakies wyprawki szkolne etc.. rzuci jakimś 500+ i strasznie chwali się polityka prorodzinną.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
poprzedni rzad nie mogl się pochwalić nawet jakimis 500+.
Ja ubranek dla chlopaka mam po synach, bo po co nowe kupowac jesli mam niezniszczone. Jesli bylaby corka to część po chlopakach szczegolnie tych niemowlecych tez się nada. Cos pewnie kupie nowego jesli mi się spodoba, ale zadnych szalenstw nie przewiduję, bo czasem niektore rzeczy ubierze się kilka razy i juz za male :)

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
Do góry