reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Nie rozpędza się tak z jedzeniem bo jeszcze troszkę kilo przed Toba ;)

Oj wiem... z synem przytylam ponad 20kg! Ale zrzuciłam jeszcze więcej, wiec finalnie mam mniej kilo na starcie, niż w pierwszej ciąży.


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
reklama
Mi narazie nic szczególnego nie dolega [emoji4] tylko małe zmęczenie, takie osłabienie od czasu do czasu. Poza tym jak jestem głodna to zaczyna mnie mdlic, dokładnie tak samo miałam w pierwszej ciąży.

@gabrika jak kochana powiedziałaś mamie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak u Was z seksem? W pierwszej ciąży od razu miałam spadek libido minus 1000000, a teraz wręcz przeciwnie. Trochę się cykam...


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Dziewczyny jak u Was z seksem? W pierwszej ciąży od razu miałam spadek libido minus 1000000, a teraz wręcz przeciwnie. Trochę się cykam...


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
niech się tatuś martwi, jak go zgwałcisz ;)
ja mam taki brak sił, że mnie samo myślenie męczy. Korzystaj, bo potem może być różnie. Ja miałam przez łożysko zakaz od 20tc
 
my niestety wypadamy na najbliższe 9 miesięcy :p
nie chcemy ryzykować, tym bardziej, że zaczęłam ciążę krwawieniem.
Ale jeśli u Was wszystko ok, to chyba nie ma przeciwskazań:)
 
ciąża, jeśli przebiega prawidłowo, nie jest żadnym przeciwskazaniem, a nawet jak sex w każdej sytuacji ma multum zdrowotnych zalet. Co innego, jeśli lekarz z jakiś przyczyn daje szlaban. To już kwestia konkretnej ciąży
 
Słuchajcie ciągnie mnie dziś podbrzusze ... pół dnia biegałam pozałatwiać spraw. Mam nadzieje, ze to ćmienie jest niezależne od tego ... czujecie tez podbrzusze ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę że ok tygodnia. Nie pamiętam kiedy dokładnie się zaczęła poprzednia, bo nie zapisuje a nie mam tak co do dnia. Oby tylko to było opóźnienie, bo się załamię :( tak sobie wczoraj wszystko przemyślałam, że może kiedyś ale teraz nie pora i czas :( Samo opóźnienie mnie generalnie jakoś by nie niepokoiło, ale to zmęczenie, senność i takie dziwne uczucie w piersiach... TAk sobie próbowalam przeanazlizować to ewentualnie 3 tygodnie temu mogłam zajść, ale to test już by wykazał. I to też nie był stosunek do końca więc prawdopodobieństwo małe.

A myślałaś o wizycie u lekarza?

Jestem ciagle głodna :(


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014

Matko ja też ^_^ ale staram się podjadać zdrowo :)

Mi narazie nic szczególnego nie dolega [emoji4] tylko małe zmęczenie, takie osłabienie od czasu do czasu. Poza tym jak jestem głodna to zaczyna mnie mdlic, dokładnie tak samo miałam w pierwszej ciąży.

@gabrika jak kochana powiedziałaś mamie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzisiaj powiedzieliśmy rodzicom M. - byli oszołomieni :):) jutro jedziemy do moich rodziców... na samą myśl mam łzy w oczach!

Dziewczyny jak u Was z seksem? W pierwszej ciąży od razu miałam spadek libido minus 1000000, a teraz wręcz przeciwnie. Trochę się cykam...


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014

My mamy zakaz tydzień, bo złapałam infekcję :( ale póki co nie bardzo mam i tak ochotę :/ może czas wzmożonego libido jeszcze przyjdzie? :D Mój M. by się cieszył ;)

A, zapomniałabym! Witam nowe listopadowe mamusie :)
 
reklama
:) pojechaliśmy na zakupy i teraz jesteśmy z synkiem w sali zabaw. Moja energia spadła do zera. Mogłabym spac na plastikowym krzesełku na którym siedzę [emoji23] także marze o łóżku, ale nie w takim celu jak jeszcze kilka godz temu [emoji12]


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Do góry