reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie :) Nieśmiało, ale z ogromną nadzieją do Was dołączam :-)
Parę słów o mnie: Ula, 28 lat, synek w marcu skończy 7. Starania okołu roku (wcześniej przydarzyły mi się dwie nieprzyjemne historie, ale o nich nie piszę żeby nie przyganiać złych demonów).
Beta: - 28.02 - 49,25; 2.03 - 217,52
Wg. @ termin 10.11
Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży - ona mi się wyśniła :-) Moje Aniołki czuwają :biggrin2:
I od tej pory na siebie bardzo uważam, w końcu zdecydowałam się zrobić Betę.
Choruję na Hashimoto więc przyjmuję Letrox, oprócz tego magnez, jod, kwas foliowy no i endo przepisała mi luteinę, ze względów chormonalnych i bóle brzucha, czasem ostre :( Wizyta u gina 10.03 - mam nadzieję, że będzie szczęśliwa :-)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę nam wszystkim, abyśmy w listopadzie szczęśliwie tuliły nasze MIŁOŚCI!
 
reklama
Witajcie :) Nieśmiało, ale z ogromną nadzieją do Was dołączam :-)
Parę słów o mnie: Ula, 28 lat, synek w marcu skończy 7. Starania okołu roku (wcześniej przydarzyły mi się dwie nieprzyjemne historie, ale o nich nie piszę żeby nie przyganiać złych demonów).
Beta: - 28.02 - 49,25; 2.03 - 217,52
Wg. @ termin 10.11
Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży - ona mi się wyśniła :-) Moje Aniołki czuwają :biggrin2:
I od tej pory na siebie bardzo uważam, w końcu zdecydowałam się zrobić Betę.
Choruję na Hashimoto więc przyjmuję Letrox, oprócz tego magnez, jod, kwas foliowy no i endo przepisała mi luteinę, ze względów chormonalnych i bóle brzucha, czasem ostre :( Wizyta u gina 10.03 - mam nadzieję, że będzie szczęśliwa :-)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę nam wszystkim, abyśmy w listopadzie szczęśliwie tuliły nasze MIŁOŚCI!
 
Witam nowe dziewczyny! :) :) :) :) fajnie, ze jest nas coraz więcej [emoji3]


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Ostatnia edycja:
Jestem ciagle głodna :(


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
a mnie w sklepie takie mdłości dopadła że szok. po raz pierwszy miałam aż tak. na szczęście zawartość żołądka została w środku:D i oby ten stan rzeczy taki pozostał;)
 
reklama
a mnie w sklepie takie mdłości dopadła że szok. po raz pierwszy miałam aż tak. na szczęście zawartość żołądka została w środku:D i oby ten stan rzeczy taki pozostał;)

Miałam tak w dniu zagnieżdżenia. Myślałam, ze będę wymiotować. Byłam pewna, ze złapałam wirusa. :)


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Do góry