reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny kiedy "dzidzia" zagnieżdża się w macicy? W którym tygodniu? Według miesiączki mam 3 tydzień 6 dzień, według owulacji 4 tydzień 1 dzień. Boję się, bo naczytałam się, że zanim się zagnieżdzi, to 60% roni. Kuuuźwa umrę ze strachu. Wczoraj betę miałam 406, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Jutro idę na powtórkę. Błagam napiszcie co wiecie?
U mnie zagnieżdżenia się 7 dni po owu.
 
reklama
Dziewczyny a wy te bijące serduszko to liczycie od zapłodnienia tak czyli od owulacji? Bo przytulanki miałam 13.02 a owulacje 16.02 to od kiedy mam liczyć?
 
Dziewczyny kiedy "dzidzia" zagnieżdża się w macicy? W którym tygodniu? Według miesiączki mam 3 tydzień 6 dzień, według owulacji 4 tydzień 1 dzień. Boję się, bo naczytałam się, że zanim się zagnieżdzi, to 60% roni. Kuuuźwa umrę ze strachu. Wczoraj betę miałam 406, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Jutro idę na powtórkę. Błagam napiszcie co wiecie?
Mi sie kojazy ze w 2 tyg od zaplodnienia

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. .. no i nici były z mojej wizyty ....Tak się źle czułam że nie dałam rady się podnieść. ..więc wizyta przełożona na piątek ... obecnie jestem w 7t 4d ...i wmawiam sobie ze jeszcze / az miesiac i mdłości i wymioty odejdą....... w dodatku moja twarz jest cała w wypryskach..... aż wstyd się pokazać na mieście.. ten stan jezcze trochę się utrzyma identycznie mialam w ciąży z córką

Ojejku! Współczuje fatalnego samopoczucia :( oby chociaż trochę przeszło.



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Do zagniezdzania dochodzi okolo 6-12 dni po owulacji. Z tąd niektórym pozytywny test wyjdzie juz 8 dni po owu, a innej dopiero 14 dni po owu. Ja miałam w 6 dniu.
 
Do góry