reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Co do zabobonów to jeżeli jestes w ciazy i jestes chrzestna to odbierasz szczęście swojemu nienarodzonemu dziecku.
Ja nie mam wyboru farbuje włosy ale tylko ombre bo slub mam za miesiac weekend po świętach mam nadzieje ze dobrze bede sie czuła :)
Gratulacje mamusie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje pieknego USG!! :)

Ja mam w srode wizyte, wiec widzę ze jest nas kilka, bedzie to u mnie 6t6d, moze też bedzie serce? :)

Ja nie farbuję włosów juz prawie od roku, a wczesniej mialam kolor podchodzący pod naturalny, wiec problemu z odrostami nie mam :) za to na jakies strzyżenie muszę sie umówić, bo juz straszę ludzi. Najchetniej bym sie zgolila na łyso, straszne mam teraz wlosy!! Na dole przesuszone a u gory sie przetłuszczają po kilku godzinach, masakra :D

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje pieknego USG!! :)

Ja mam w srode wizyte, wiec widzę ze jest nas kilka, bedzie to u mnie 6t6d, moze też bedzie serce? :)

Ja nie farbuję włosów juz prawie od roku, a wczesniej mialam kolor podchodzący pod naturalny, wiec problemu z odrostami nie mam :) za to na jakies strzyżenie muszę sie umówić, bo juz straszę ludzi. Najchetniej bym sie zgolila na łyso, straszne mam teraz wlosy!! Na dole przesuszone a u gory sie przetłuszczają po kilku godzinach, masakra :D

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam takie same wlosy teraz
Wieczorem nak zmyje ladnie pachna a rano juz smierdza
No wykoncze sie. [emoji33][emoji33]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Czesc Mamy,
Mam wielkiego krwiaka na macicy tuz obok Malucha. Biore luteine 4x2 i duphaston 3x1 i wlasnie ponownie pojawily sie plamienia... Umowiona wizyta na 27.03.
Panikuje..
 
Czesc Mamy,
Mam wielkiego krwiaka na macicy tuz obok Malucha. Biore luteine 4x2 i duphaston 3x1 i wlasnie ponownie pojawily sie plamienia... Umowiona wizyta na 27.03.
Panikuje..
Ja też mam krwiaka i odkleja mi się kosmowka. Dużo bierzesz tych progresteronow. Ja mam luteine 2x2

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
reklama
Do góry