reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Kurcze ja farbuje rudosciami a ich wada to szybkie schodzenie. Więc teraz nie dosyć że mam odrosty to jeszcze wyblakle :( no nic trzeba się przemeczyc

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe listopadowe mamy. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego zacnego grona ;). Niestety czas, a raczej jego brak nie pozwoli mi przeczytać wszystkich Waszych postów.

To kilka słów o mnie. Jestem grudniową mamą (2015) :) Mam 32 lata. Termin na 24.11. Ale z tym jeszcze pewności nie mam, bo jestem po laparoskopii i leczeniu tabletkami anty i to byl mój pierwszy cykl i jakiś taki dziwny. Nie wiem kiedy owulacja była, ani właściwie ile trwał. Do lekarza wybieram się za jakieś 2 tyg.

No to tak po krótce... Życzę Wam wszystkim spokojnych 9-ciu miesięcy i samych szczęśliwych rozwiązań.

A co do farbowania... Mialam iść do fryzjera 1.04, ale odpuszczam do końca 1 trymestru. Będę mieć na święta odrosty długie jak od morza do Tatr, ale trudno ;)
 
Witajcie ja szybciutko... Zarodek 6mm widoczna akcja serduszka niestety pani doktor nie dala mi nawet mozliwosci zobaczyc a co dopiero uslyszec serduszka nastepna wizyta 30.03 u mojej lekarki wiec bedzie lepiej ... Odetchnelam z ulga aha i dzis mam 6tydzien i 2dzien wiec wszystko ok i wg miesiaczki i wg usg
Ooo czyli jest nadzieja ze i ja co zobacze w piątek [emoji7]

Gratki,ze wszystko dobrze

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Wspaniale :):):)

Cieszę się z Wami dziewczyny i trzymam kciuki za Was wszystkie, oby do końca było już tylko tak wspaniale :)

A jednocześnie mam ogromne obawy... :( owulacje miałam 13.02., a w ubiegłym tygodniu nadal nie było serduszka... Czy to możliwe, aby ciąża była tak młoda? A może coś jest nie tak... :(:(
Sluchaj jezeli to bylo w zeszlym tyg to moze w tym juz cos widac. Jedz na IP i nabajeruj,ze jestes w ciąży i ze zle sie czujesz. Przy okazji czegos sie dowiesz [emoji4]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Sluchaj jezeli to bylo w zeszlym tyg to moze w tym juz cos widac. Jedz na IP i nabajeruj,ze jestes w ciąży i ze zle sie czujesz. Przy okazji czegos sie dowiesz [emoji4]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
Mam wizytę w środę, to może nie będę tak panikować ;) uzbroje się w cierpliwość [emoji123]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie:) serduszko biło że hej, wg usg maluszek ma nie 6t0d ale 6t4d więc termin porodu przesuwa mi się na 10.11:) poza tym moja ginka ma wreszcie usg 4d, nie będę musiała jeździć do opola. Jestem taka szczęśliwa :)

Napisane na LG-K520 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale fajnie.[emoji7][emoji7]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Mam wizytę w środę, to może nie będę tak panikować ;) uzbroje się w cierpliwość [emoji123]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Poczekaj jak nie widać do 9tc to jest problem. ja nie miałam w pierwszej ciąży w 10 tyg. Miałam zabieg. A Ty masz dopiero początek ciąży. Ja się modlilam by tym razem zobaczyć pęcherzyk bo druga miałam pozamaciczna..

Piotrusiowa witaj! :)

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
Hej dawno nie pisałam ja pawie wcale objawów nie mam.Dziś byłam po tygodniu na usg i nadal nie może inny lekarza usg stwierdzić ciąży lub jest bardzo wczesna ok 3 tydz.I jest coś co może sugerować i pecherzyk .ma 4,5mm.W którym tyg ciąży miałyście takiej wielkości pęcherzyk?
U mnie w 5t1d pęcherzyk miał 5mm, tydzień później już 13mm, ciałko żółte i mini fasolka [emoji4]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
reklama
Do góry