reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziękuję :* ale mi się buźka cieszy :D to chyba jedyna pozytywna rzecz która się dzisiaj wydarzyła bo w pracy masakra stres jak prawie i zawsze. Szefowa ma zmienne humory i jednego dnia jest super miła a drugiego o wszystko się czepia... dziś miała gorszy dzień. Jeszcze trochę i chyba pójdę na zwolnienie bo nie wyobrażam sobie tak cały czas żyć w stresie.
 
Dziewczyny macie jakiś sposób na zgaga? bo dopada mnie jakoś teraz codziennie a tak to nie miałam:/

Zgaga to była zmora mojej poprzedniej ciąży. Wypróbowałam wszystko włącznie z tymi przypisanymi przez gina ... i tylko zimne mleko prosto z lodówki potrafiło ukoić ten żar.

Witam nowe mamuśki !

Aneta ... bez komentarza ... cieszę się, ze wszystko dobrze. To najważniejsze !!! [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
widać już u Was brzuszki? Bo ja mam wieczorami taki jak w 4 mcu w pierwszej ciąży:O
No właśnie niedawno patrząc w lustro pomyślałam dokładnie to samo- 4 miesiąc poprzedniej ciąży [emoji33][emoji23]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
u mnie też w pracy ciężko
dyrektorka na wstępie podniosła ciśnienie, za tydzień z nią i dziećmi z przedszkola jade do C N Kopernik, jak jej powiedziałam, że tam nie dają przewodnika to podważyła moje kierownicze stanowisko, ale chyba doczytała sobie, bo po godzinie przyszła milsza z zaleceniem zpsikania sali płynem dezynfekcyjnym, całą wycieczkę będę w napięciu...czy któraś z Was była tam, fajnie tam jest?
potem chłopczyk zdjął sobie gacie i zaczął nimi wymachiwać przed grupą, poszedł nawet nie skruszony do "malychów" ale na szczęście po 20min poczuł skruche i z dziećmi uznaliśmy, że damy mu szanse na poprawe
także takie tam
piersi mnie znowu bolą
i mam chęć na tarte, zaraz zabieram się do roboty
 
reklama
a może to tylko zatrzymana woda w organizmie.... Bo to aż dziwne żeby juz
Położna mi powiedziała że to normalne że już brzuszek się powiększa... Ale właśnie ta woda mnie martwi- mam opuchnięte nogi, a w pierwszej ciąży miałam gestozę i na koniec byłam jak balon spuchnięta- wolałabym uniknąć powtórki [emoji52]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Do góry