reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Czesc Dziewczynki! Faktycznie bol brzucha po nocy przeszedł[emoji36] Ciaza po poronieniu to jakiś koszmar- każdy symptom to strach. Nawet jak nic mi nie jest to też się boję. Jutro wizyta, w 6t1d, yupiiii
Ja już od 40min w pracy- jeszcze 6godz i weekend!


zem3tv73heitwzn6.png


uwo93e3k92cgh11g.png
Dbaj o siebie kochana. Teraz jesteśmy najważniejsze na świecie. Każda z osobna :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkich:*
Ja po pobraniu bety, jem śniadanko i szykuję się do pracy. Tak mi się nie chce że szok.

Witam wszystkie nowe Mamusie. :)

@akpuroks racja, po poronieniu na wszystko się zwraca uwagę. Doskonale to rozumiem.

A dzisiaj rano obudził mnie paskudny ból głowy i było mi trochę nie dobrze. Teraz na szczęście minął ale piersi tak trochę "szczypia" :p

Trzymajcie kciuki za betę, boje się strasznie czy jest ok.
 
Witam wszystkich:*
Ja po pobraniu bety, jem śniadanko i szykuję się do pracy. Tak mi się nie chce że szok.

Witam wszystkie nowe Mamusie. :)

@akpuroks racja, po poronieniu na wszystko się zwraca uwagę. Doskonale to rozumiem.

A dzisiaj rano obudził mnie paskudny ból głowy i było mi trochę nie dobrze. Teraz na szczęście minął ale piersi tak trochę "szczypia" [emoji14]

Trzymajcie kciuki za betę, boje się strasznie czy jest ok.
Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
@Emsi* i bardzo dobrze :D

@Antonia2016 wczoraj czułam się ciążowo. Byłam wypluta. odatkowo męczy mnie katar, więc chodzę rozdrażniona. Dziś czuję tylko piersi. Pewnie za 2-3 godziny pójdę na drzemkę. I to tyle. U mnie dziś początek 7tc (6tc 1 dn :) wizytę będę miała w 6tc 6dn. Ciekawe czy będzie serduszko :) Moja ciąża jest trochę młodsza, więc może jeszcze go nie być.

@shaggy dzięki z info :) :)

@akpuroks całe szczęście! Zawsze jak czuję jakieś pobolewania to sie kładę i odpoczywam. To pomaga.

@Karolka2106 kciuki za piękną betkę!!

Właśnie zjadłam śniadanie. Zaraz czas się ruszyć i coś w mieszkaniu zrobić. Mam niemoc totalną.
Na dodatek u mnie w bloku jest remont i mam gości na balkonie :( skuwają balkon. Głośno jak cholera. Cały remont ma potrwać 2 miesiące!! Ale lepiej tak, niż mieliby remontować za rok, jak dziecko bedzie na świecie, bo wtedy chyba wszyscy byśmy oszaleli!
 
reklama
Do góry