reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Wrozyli miał o być: )
 

Załączniki

  • received_1529012757183063.jpeg
    received_1529012757183063.jpeg
    205,8 KB · Wyświetleń: 163
  • 20171115_072244.jpg
    20171115_072244.jpg
    962,8 KB · Wyświetleń: 152
reklama
u mnie tez było podejrzenie żółtaczki ale ogólnie wyszliśmy w 4 dobie. Nie ma reguły :) dzieci donoszone i z większą waga urodzeniową rzadziej zostają ze względu na żółtaczke :)
 
Nareszcie mogę napisać! Cały czas miałam problem z Internetem.
SAMUELEK jest już na świecie! <3 :) urodził się 14.11.
Zgodnie z planem trafiliśmy w pon 13.11 rano na obserwację do szpitala. Synuś chyba się przestraszyl, bo ok 16:40 skurcze same się zaczęły na poważnie. Bez żadnych wspomagaczy ;) urodziłam o 2:10 w nocy Sn. Porod był ciężki i niesamowicie bolesny. Z pierwszym synkiem aż tak się nie mordowalam. Popękalam.nl główka przeszła ładnie ale ciałko się zaklinowalo i nie zdążyli naciąć. Mąż był cały czas ze mną i mnie wspierał.
Teraz dochodzimy do siebie w szpitalu
Mój kopciuszek ważył aż 3690g i 57 cm! Szok :) pierwszy miał 3220 i teraz też tak włożyli: )
Jestem wykończona ale też taaaaka szczęśliwa. Sami jest cudowny <3
Gratulacje ;) Dużo zdrowia dla ciebie jak i maleństwa ;) Słodziak z niego ;)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nareszcie mogę napisać! Cały czas miałam problem z Internetem.
SAMUELEK jest już na świecie! <3 :) urodził się 14.11.
Zgodnie z planem trafiliśmy w pon 13.11 rano na obserwację do szpitala. Synuś chyba się przestraszyl, bo ok 16:40 skurcze same się zaczęły na poważnie. Bez żadnych wspomagaczy ;) urodziłam o 2:10 w nocy Sn. Porod był ciężki i niesamowicie bolesny. Z pierwszym synkiem aż tak się nie mordowalam. Popękalam.nl główka przeszła ładnie ale ciałko się zaklinowalo i nie zdążyli naciąć. Mąż był cały czas ze mną i mnie wspierał.
Teraz dochodzimy do siebie w szpitalu
Mój kopciuszek ważył aż 3690g i 57 cm! Szok :) pierwszy miał 3220 i teraz też tak włożyli: )
Jestem wykończona ale też taaaaka szczęśliwa. Sami jest cudowny <3
Paulina GRATULUJE!!!! :D :D Śliczny Synek! :D odpoczywaj i duuużo zdrowia Wam życzę! Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie
 
coraz mniej nas dziewczyny :) jak się czujecie???
mój Maluszek tak się wierci w brzuchu, że pobolewa mnie cały dół, taki tępy i rozlany jest na całą miednicę, do tego od czasu do czasu zakuje mnie tam na dole. Powiem Wam dziewczyny, że trochę nie wiem co myśleć, bo trochę mi tam na dole "mokro" zaczęło być, ale wody to to raczej chyba nie są, bo przecież coś bym poczuła, nie?
 
Paulina, gratuluję! :)
Coraz nas mniej w dwupaku - to jedynie oznacza, że na szczęście ciąża nie trwa wiecznie, choć czasem się tak wydaje :) Ja odliczam dni do 22.11, jestem już zapisana na cc i muszę wytrwać do tego czasu - mam nadzieję, że córeczka zgodzi się z moim planem i nie zacznie się spieszyć :) Wczoraj byłam na ktg, skurczy brak, szyjka długa i zamknięta - i tego będę się trzymać :D
 
reklama
coraz mniej nas dziewczyny :) jak się czujecie???
mój Maluszek tak się wierci w brzuchu, że pobolewa mnie cały dół, taki tępy i rozlany jest na całą miednicę, do tego od czasu do czasu zakuje mnie tam na dole. Powiem Wam dziewczyny, że trochę nie wiem co myśleć, bo trochę mi tam na dole "mokro" zaczęło być, ale wody to to raczej chyba nie są, bo przecież coś bym poczuła, nie?

Mam dzis bardzo podobnie. Oprocz tego ze czop kilka dni temu to nadal jest mokrooo... :errr:
A teraz od popoludnia to dwa momenty byly obfite z tym ze widzialam ze dalsza czesc czopu odchodzi. Lekko kluje i ciagnie na dole ale to takie nawet nie uciazliwe. 10 dni do terminu:-pStosujecie jakies masaze?ja przyznam szczerze ze tak i nawet moj maz zauwazyl u mnie roznice(tam na dole) wiec cialo sie przygtowuje:p
 
Do góry