reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny ja juz z synkiem :-p około 21 zasnelam a 22 obudził mnie skurcz, taki mocny i inny niż te co miałam, ale ze tylko jeden to się nie zmartwilam, ale po chwili drugi wiec poszłam do łazienki i wody mi odeszły :eek: po 23 byliśmy z M w szpitalu a o 1.00 urodził się nasz synek :wink:
Monia super! Ekspres :-D Gratulacje :rofl:
 
Dziś byliśmy na pierwszym spacerku i w przychodni na ważeniu, Nina wróciła dziś do wagi urodzeniowej, równe 2900g :-)
już na spacerku? Zazdroszczę, nam lekarka powiedziała, ze ze względu na porę roku po 2 tygodniach możemy zacząć werandowanie, a po 3 spacer. Werandowanie zaczynamy w piątek. Tez byliśmy wczoraj na wizycie, mała wazy 3270, wiec 30 g i będzie waga urodzeniowa. Jak dostałam kalendarz szczepień to się przeraziłam, strasznie dużo tego. Karolyn a Wy już chodzicie? Izabella i Karolyn Wasze maluchy patrzą już na Was? Tak się zastanawiam kiedy dziecko zaczyna, nie pamietam kompletnie, a nasz maluch to taki niezbyt skory jest do patrzenia na nas. Śpi je i robi kupę ;)
 
21monia gratulacje :-) ekspresowy poród :-)

Magda8124 mi położna już pozwoliła wyjść na spacer, Nina ma dziś 11 dni, no i teraz już będziemy codziennie wychodzić. u nas też chłodno, ok 10-11 st, ale młoda jest ciepło ubrana no i gondoli to na pewno nie zmarznie.
Nina też jeszcze na nas nie patrzy, tzn rozgląda się ale nie skupia na nas wzroku
 
Ostatnia edycja:
21monia gratulacje :-) ekspresowy poród :-)

Magda8124 mi położna już pozwoliła wyjść na spacer, Nina ma dziś 11 dni, no i teraz już będziemy codziennie wychodzić. u nas też chłodno, ok 10-11 st, ale młoda jest ciepło ubrana no i gondoli to na pewno nie zmarznie.
Nina też jeszcze na nas nie patrzy, tzn rozgląda się ale nie skupia na nas wzroku
Kurcze Anastazja ma tyle samo, to może i my wyjdziemy na spacer. A werandowaliscie Ninę, czy od razu spacerek?
 
My wróciliśmy ze szpitala. Robili mi zapis KTG,Usg - wszystko super. W pt mam zgłosić się raz jeszcze i jeżeli nie urodzę to 13.11 w pon na wywołanie. Mam jednak nadzieję, ze do tej pory będzie już po wszystkim :)
 
Kurcze Anastazja ma tyle samo, to może i my wyjdziemy na spacer. A werandowaliscie Ninę, czy od razu spacerek?
A kiedy masz wizytę patronażową? Może położna coś poradzi odnośnie wyjścia. Ja bym już werandowała. Nie jest aż tak zimno.

Zosia po szczepieniu. 2h siedzenia w przychodni, bo tu jest tylko jeden dzień na szczepienia a w zeszłym tygodniu akurat wypadło święto. Zrobiłyśmy z koleżanką lekką aferę, bo na szczepieniach jest w naszej przychodni pielęgniarka, która robi dzieciom krzywdę i nie zgodziłyśmy się na szczepienie jeśli ona będzie je robić. Na szczęście druga Pani jest ok i córcia dzielnie zniosła.

Ja kalendarz szczepień interpretuję trochę po swojemu. Nieraz miałyśmy obsuwę bo uważałam że córka nie jest dość zdrowa. Nigdy nie pozwalałam szczepić kilkoma szczepionkami na jednej wizycie. Wolałam przyjść kilka razy.

Miałam nadzieję na poród a tu wszystko ucichło. Pomęczymy się trochę w tym dwupaku jeszcze. Pierwszy raz w życiu marzę by pojechać do szpitala.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kiedy masz wizytę patronażową? Może położna coś poradzi odnośnie wyjścia. Ja bym już werandowała. Nie jest aż tak zimno.

Zosia po szczepieniu. 2h siedzenia w przychodni, bo tu jest tylko jeden dzień na szczepienia a w zeszłym tygodniu akurat wypadło święto. Zrobiłyśmy z koleżanką lekką aferę, bo na szczepieniach jest w naszej przychodni pielęgniarka, która robi dzieciom krzywdę i nie zgodziłyśmy się na szczepienie jeśli ona będzie je robić. Na szczęście druga Pani jest ok i córcia dzielnie zniosła.

Ja kalendarz szczepień interpretuję trochę po swojemu. Nieraz miałyśmy obsuwę bo uważałam że córka nie jest dość zdrowa. Nigdy nie pozwalałam szczepić kilkoma szczepionkami na jednej wizycie. Wolałam przyjść kilka razy.

Miałam nadzieję na poród a tu wszystko ucichło. Pomęczymy się trochę w tym dwupaku jeszcze. Pierwszy raz w życiu marzę by pojechać do szpitala.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
Mieliśmy wizytę patronażową 4 dni temu, ale położna nic nie mówiła na temat wyjść. Lekarka przy wypisie ze szpitala nam tak zaleciła. Moje chłopaki sa wakacyjne i po 5 dniach już chodziliśmy po parku, ale chyba się odważę i wezmę ja na krótki spacerek, bo ile można siedzieć w domu. Jeśli chodzi o szczepienia to po akcji jaką mieliśmy w wakacje trochę mam obawy, chłopaki byli szczepieni na jednej wizycie i mało nie wylądowali w szpitalu, obaj po 40 stopni i bardzo silne wymioty, Tymek mi leciał przez ręce i mieli tak opuchnięte ręce, ze nie mogli wyprostować w łokciu. Pierwszy raz tak zareagowali ale od tamtej pory trochę się boje szczepień. Nasza pediatra mówi żeby nie przesuwać małej szczepienia, ale ona się urodziła 3 tygodnie przed terminem i chybabym ja wolała zaszczepić w 9 tygodniu życia nie 6 i tak jak Ty raczej to rozdzielę.
 
My wróciliśmy ze szpitala. Robili mi zapis KTG,Usg - wszystko super. W pt mam zgłosić się raz jeszcze i jeżeli nie urodzę to 13.11 w pon na wywołanie. Mam jednak nadzieję, ze do tej pory będzie już po wszystkim :)
A na kiedy masz dokładnie termin? :)
My na ktg jutro idziemy i zobaczymy co dalej. Może już nas zostawią, bo w szpitalu uparci są na terminy z om, chociaż u mnie to ten z usg będzie dobry.
 
reklama
A na kiedy masz dokładnie termin? :)
My na ktg jutro idziemy i zobaczymy co dalej. Może już nas zostawią, bo w szpitalu uparci są na terminy z om, chociaż u mnie to ten z usg będzie dobry.

ja już jestem po każdym możliwym terminie :) wg OM miałam na 2.11, według pierwszego USG na 5.11, a drugiego USG na wczoraj - ale najbardziej trzymaliśmy się tego terminu 5.11, także można powiedzieć, że dzisiaj mam 40t + 3d.
 
Do góry