reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny ja już po szybkim spacerze i ....czekam :D
Boli mnie cały dzień w kroku i mam obfite upławy. Skurcze dalej słabiutkie... próbuję się nie nakręcać na nic, bo to jeszcze może trwać długie dni, ale już nie potrafię myśleć o niczym innym. W sumie weekend ma być ładny to mówię do męża, że mogłabym jeszcze nie rodzić, bo szkoda pogody :p ale z drugiej strony to czekanie jest takie dobijające :)
 
reklama
wiem, że to trudne, ale nie martw się na zapas :* wiesz jak to jest z tymi pomiarami...wystarczy czasem "złapać" drugi i trzeci raz i już wychodzi kilka dni różnicy. U mnie w 38tc na USG główka i brzuszek były na 35 tydzień, za to kość udowa i ramienia chyba na 39. Gin mówiła, żebym absolutnie się tym nie przejmowała.
A co do wagi to chyba całkiem spora - tzn taka w sam raz :) My też nie spodziewamy się olbrzyma. Myślę, że będzie podobnie jak z pierwszym, który miał 3220
Mi w każdym badaniu prenatalnym wychodził taki na 4-4,5 kg chłop :confused: a ja 160 cm w kapeluszu, wiec 3,5 kg to kruszynka teraz jak już oswajałam się z myślą ponad 4 ;) ale wiadomo, że margines błędu jest bardzo duży przy usg i tak na prawdę okaże się jak już się urodzi
 
Hej ja dzien po terminie .
Bylam z mezem w szpitalu na monitoringu trwalo to 30 min. Sprawdzili mocz i cisnienie
Pytalam o sprawdzenie rozwarcia ale oni tego nie robia nie ma potrzeby masakra mowie ze jestem po cesarce ona swoje,nastepne ktg w pon.
Ja caly dzien na nogach plecy mnie bolaly.Zaczelam chodzic po schodach krecic sie na pilce,od dwoch dni sex.
Cisza Moj maly nie ma zamiaru wyjsc.
Do tego starszy synek jest przeziebiony. Pozdrawiam
 
reklama
hej dziewczyny jak humorki? mi dziś mały dał w nocy w kość :) niestety nie miał ochoty na spanie :) ale o dziwo jakoś nie potrafię odsypiać w dzień ;/

u mnie własnie humorek nie tęgi :/ jakaś taka nabuzowana się obudziłam. Chciałabym, żeby już coś ruszyło, a wychodzi na to, że będzie tak jak zakładałam od poczatku czyli jednak przenoszę dzidziusia. Termin OM już minął, jutro termin wg pierwszego USG.
Jeszcze jakiś przyjemniaczek zapodaje od samego rana w bloku techniawkę :/ no aż w całym ciele mi dudni :/
 
Do góry