reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Czyli jeśli chodzi o łożysko to trzeba czekać i tyle.
Mi nie mówili jak jest dziecko ułożone. Do niedawna na pewno głowę miał z lewej a nogi z prawej strony.
Dziewczyny zaczynam 22 tydz i mało ruchów czuje... wczoraj i dziś cały dzień na nogach to w ogóle , a wieczorami gdy zawsze to czułam to też jakoś niewiele. Od początku tygodnia tak jest, Ale we wtorek na polowkowym lekarz mówił , że wszystko ok...
Tętno detektorem znalazlam.dzis od razu przy pierwszym dotknieciu...
Jak u Was było z ruchami w tym.tygodbiu ciąży? Bo ja tu mam pewnie jedna z najmłodszych ciaz.

Żołądek też często odczuwam. Mam wrażenie , że brzuch mi rośnie tak wysoko i pewnie uciska na wnetrznosci. Szczególnie wieczorem po kolacji. Staram się jeść małe porcje, Ale tak naprawdę wystarczy że zjem np kilka czereśni więcej albo napije się za duzo... czuje że to nie będzie łatwa ciaza, A dopiero połowa za mną ...
Też tak macie , że ciężko Wam.juz leżeć na plecach? Ja stopniowo kładę się coraz nizej, bo jak położę się od razu na plecy to normalnie tchu mi braknie , A jeszcze jak kolacja za późno to w ogóle, wszystko podchodzi do gardla... ehh , ale namarudzilam... [emoji52]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AniaCh83 ja to od jakiegoś czasu można powiedzieć, że leżę na pół siedząco ;-) a śpię raczej na boku, jakoś tak nie komfortowo się czuje leżąc płasko na plecach. Ja od poniedziałku do piątku w pracy, cały dzień na nogach i dopiero mała daje o sobie znać wieczorem jak mam chwilę, żeby odpocząć i to tez nie są jakieś mocne kopniaki i w dalszym ciągu bardzo nisko.

Karolyn 1987 oby wyniki wyszły dobrze, ja mam krzywą cukrową dopiero 8 sierpnia.
 
Czyli jeśli chodzi o łożysko to trzeba czekać i tyle.
Mi nie mówili jak jest dziecko ułożone. Do niedawna na pewno głowę miał z lewej a nogi z prawej strony.
Dziewczyny zaczynam 22 tydz i mało ruchów czuje... wczoraj i dziś cały dzień na nogach to w ogóle , a wieczorami gdy zawsze to czułam to też jakoś niewiele. Od początku tygodnia tak jest, Ale we wtorek na polowkowym lekarz mówił , że wszystko ok...
Tętno detektorem znalazlam.dzis od razu przy pierwszym dotknieciu...
Jak u Was było z ruchami w tym.tygodbiu ciąży? Bo ja tu mam pewnie jedna z najmłodszych ciaz.

Żołądek też często odczuwam. Mam wrażenie , że brzuch mi rośnie tak wysoko i pewnie uciska na wnetrznosci. Szczególnie wieczorem po kolacji. Staram się jeść małe porcje, Ale tak naprawdę wystarczy że zjem np kilka czereśni więcej albo napije się za duzo... czuje że to nie będzie łatwa ciaza, A dopiero połowa za mną ...
Też tak macie , że ciężko Wam.juz leżeć na plecach? Ja stopniowo kładę się coraz nizej, bo jak położę się od razu na plecy to normalnie tchu mi braknie , A jeszcze jak kolacja za późno to w ogóle, wszystko podchodzi do gardla... ehh , ale namarudzilam... [emoji52]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Z pierwszym synkiem w tym czasie czułam bardzo delikatne ruchy. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że teraz (24 tydz) drugi kawaler kopie mnie niewiele lżej niż pierwszy w końcówce ciąży! :) to chyba zależy też od temperamentu dziecka.
z leżeniem to w ogóle mam problem, bo żadna pozycja mnie nie satysfakcjonuje :D najlepiej niby w pozycji półsiedzącej - tzn najmniej wtedy dokucza żołądek,ale z kolei średnio mi wygodnie. Usypiam na boku...
 
@Izabella81 , @Paulinaa25 to dobrze , że nie jestem.sama... Czyli to calkiem.normalne objawy ciazy. Dobrze , że są takie fora :)
Pamiętam pierwszy ruch mojego syna z pierwszej ciazy, Ale nie mam pojęcia w którym to było tygodniu.
Teraz to łożysko z przodu to mówili mi , że może później ruchu poczuć w sumie no i mam amortyzujaca warstwę tłuszczu na brzuchu...
Jak tylko napisałam poprzedniego posta to trochę mi pofikal , Nawet raz na brzuchu było widac. Także się uspokoilam :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się powiem szczerze nie interesowałam jak jest ułożona mała bo jest za wcześnie na to :) tez muszę uważać na to co jem i porcje, bo jak przesadzę to noc mam z głowy tak mnie boli brzuch. Ruchy czuje jak siedzę, albo leżę wieczorem w dzień raczej wcale :) Z waga tez bez szału, idzie cały czas niestety do przodu, już +5 kg (68 aktualnie), ze spaniem tylko bok wchodzi w rachubę, bo bolą mnie plecy :) tez pomarudzilam, ale to pogoda. Dziś mam 20 kg porzeczek do przerobienia na soki, to mi chandra przejdzie. Miłego dnia
 
Hej
U mnie wakacje sie koncza,wracamy z Polski od mamy,przed nami duzo km.Spedzilismy 3 tyg u rodziny.
Ja czuje sie roznie maly czesto kopie ma tez czkawke, mi tez ciezko juz ulozyc sie do snu to juz 24 tydz
Ciezko mi bardzo po sytym obiedzie nie ma miejsca dziecko cisnie ja mam brzuch wysoko.Mama dobrze karmila nas ,wiec przytylo sie troszke .
Teskno znow bedzie Za rodzina.
Kupilam kilka spioszkow gabke do wanienki . Buciki dla starszaka i meza a ja jakos sobie zalowalam.
Pozdrawiam
 
Jak tam mamusie pod koniec weekendu? Wypoczęte? :) my niedawno wróciliśmy do domu po trzydniowym "urlopiku" :) Tak sobie obiecywałam, że będę trzymać się w ryzach, a tymczasem pojadłam jak słoń :p Było naprawdę super i już mam jakiś spadek nastroju jak sobie pomyślę, że mąż wraca jutro do pracy, ale czeka mnie sporo załatwień więc pewnie tydzień przeleci raz dwa. Oby tylko pogoda w miarę dopisała, bo ostatnio to różnie bywa. A u Was jak samopoczucie?
 
A nawet spoko. Zawsze zaluje jak się kończy weekend bo wtedy i maz jest od rana i wiecej się dzieje. U mnie w sobote byla robiona krzywa. Wyniki w normie :)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Aj dlaczego weekend dobiega końca :unsure: no my cały tydzień mieliśmy wolne z synkiem :tak: i powiem Wam, że super wypoczelismy, aktywnie a zarazem tak bardzo na luzie :tak: weekend również poza domem, pomimo zmiennej pogody naprawdę wypoczeta jestem.
Na wadze tez przybrałam :szok: ale trudno, już o tym pisalysmy, będzie czas na diety :sorry:
Ja cukier również w normie. Najbliższa wizyta 17 sierpnia i badania ogólne czyli krew i mocz. A tak ogólnie to. Dostała piękny kombinezon na zimę na 62 cm. Jest cudowny:sorry2: mam nadzieje, ze mój synek zdąży się w nim pokazać, bo jest naprawdę uroczy. W sumie to w listopadzie może być różnie, pamiętam, że nie raz byli ciepło jak we wrześniu a były i takie, że padał śnieg:hmm:
Zobaczymy jak będzie w listopadzie w roku 2017 :rolleyes2:
 
Do góry