reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ojej a to powstają jakieś kliki jak w szkole podstawowej ? No cóż ja cenie sobie wolność i otwartość ;)
nie kliki ;) na zamknietym mozna pisać bardziej otwarcie, są mniejsze obawy, ze ktoś wykorzysta np.nasze zdjecia.

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
Hej :-) my już po weekendzie ciężkiej pracy, była teściowa, mieliśmy urodziny synka wczoraj, dziś rano pół dnia na plaży a teraz wróciliśmy z lotniska odwieść teściów.

Mój mały (2l) to chyba będzie do 18-stki w pieluchach, pokaże mi gdzie sie robi kupkę i siku jak go zapytam ale robi tylko w pieluche i nie sygnalizuje potrzeb a nocnik to zło, nie usiądzie i koniec... Córka miała 2,5 roku i też nie wołała ale na nocnik chętnie siadała, pewnego dnia zdjelam jej pieluche i po prostu zaczęła wołać od razu i jedno i drugie i praktycznie nie bylo zadnych wpadek.
 
Ja mdłości juz nie mam, ale zdążą się wymioty:baffled:
My dzisiaj zakupy, odpoczynek potem na dwór, a teraz jesteśmy po kąpieli i robimy inhalacje bo kaszel i katar po tym wyjedzie się pojawił u synka :szok: a rano miał taką chrype, że aż się uśmiałam ...wiem , że nie powinnam, ale tak śmiesznie mówił, że nie wytrzymałam:-D
Dziewczyny ja to się boje tych kilogramów, które mi dochodzą :hmm: jem niby normalnie a już mam 71 kg :dry:
 
Ja mam i mdłości i wymioty i w ogóle wszystko.
Monia u nas to samo. Zielony i śmierdzący katar. Jak ja tego nie znoszę.
Pojechaliśmy dzisiaj na zakupy po marynarkę do pracy dla męża. Oczywiście nic nie znalazł bo nawet jak ładne to nie ma rozmiaru. Ja sobie kupiłam 2 bluzki, będą super na teraz i spokojnie będę je mogła nosić po ciąży. No i trafiłam na fajną promocję w h&m i kupiłam córce 4 sukienki. Z czego jedną dostałam całkiem gratis. Fajne bawełniane, będą super na lato bo cieniutkie.
Zjadłam wielkiego burgera z boczkiem i ogromne fryty. Pychota [emoji15]
Dziewczyny gdzie w necie można kupić fajne dżinsy ciążowe? Chciałam kupić stacjonarnie ale nigdzie w okolicy nie znalazłam sklepu z odzieżą ciążową a allegro jest tego tyle że boję się naciąć.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mdłości juz nie mam, ale zdążą się wymioty:baffled:
Dziewczyny ja to się boje tych kilogramów, które mi dochodzą :hmm: jem niby normalnie a już mam 71 kg :dry:
Ja niestety mam przemianę materii do luftu, wazę już 66 (3 kg) na plusie, ale pewnie dobije do 80-tki. Tyje błyskawicznie, chudnę tragicznie ..wolno ;). Ruchów dalej nie czuje, a to 3 ciąża, zaczyna mnie to denerwować. W środę mam wizytę i może będę znać w końcu płeć :)
 
Ja mdłości czy wymiotów to nie miałam w żadnej ciąży a apetyt dopisuje cały czas, na wadze już 65-66 kg (3-4 na plusie)

Magda8124 u mnie też 3 ciąża i jeszcze nie czuję ruchów
 
U mnie też 3 ciąża i też jeszcze nie czuję ruchów... Okropnie mnie to martwi, bo już na 100% nie pamiętam, ale wydaje mi się, że w poprzednich ciążach o tej porze czułam już jakieś "motylki".

Aha, jakby któraś chciała, dziś jest noc wyprzedaży na 5-10-15 (a zobaczyłam że wkleiłyście stronę wcześniej ich ciuszki) -50% - może coś wypatrzycie dla bobasków :)

Pudrowaona - a jednak klika, bo w czasie każdej ciąży byłam na jakimś forum i pierwszy raz ktoś wymyślił datę, do której się przyjmuje. Albo się przyjmuje forum, albo konkretne osoby, które się w danym okresie uzbierały, ale to wtedy JEST klub wzajemnej adoracji. Zresztą na zdrowie, lubicie się, poznałyście się, chcecie być we własnym gronie, może i samemu forum to wyszło na zdrowie, bo ja nie mogłam nadrobić codziennie po kilkadziesiąt stron, teraz jest super, ale jednak ta grupa z tym forum nie jest już powiązana. 5 lat temu na innym forum na babyboomie utworzyłyśmy grupę tajną na Fejsie i przyjmowałyśmy wszystkie chętne piszące równolegle na forum, niezależnie od pory zgłoszenia. I na tej tajnej grupie piszemy do tej pory, choć nowych osób dawno już nie ma, bo i wątek z racji upływu czasu się zdezaktualizował. Więc można i tak, zależy kto się zbierze.
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze zapytam - co sądzicie o długiej podróży samochodem w ciąży? Czeka mnie ok. 15 g w jedną stronę i trochę się boję. Lekarz pozwolił, choć z ociąganiem.

Sophie Annie - wszystkie moje ulubione spodnie ciążowe są z H&M - tylko patrz na skład, żeby miały lycrę/spandex. Ponieważ to moja ostatnia ciąża, mam ulubione dżinsy z poprzednich ciąż, dokupiłam jakiś zestaw ciuchów ciążowych na allegro - bardzo udany, część ciuchów kupiłam na stronie H&M jak mieli wyprzedaż. I już raczej nic nie będę kupować, bo szkoda na te kilka miesięcy. W poprzednich ciążach wariowałam, ale strasznie się przepłaca za te rzeczy ciążowe, które się nosi raptem pół roku, bo wcześniej ciążowe nie są potrzebne. Tyle żeby mieć do pracy, a po domu to byle się brzuch zmieścił :) Może ewentualnie jak się zrobi zimno jesienią to jakiś sweterek albo poncho dokupię. A jeansy - zdecydowanie H&M :)
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze zapytam - co sądzicie o długiej podróży samochodem w ciąży? Czeka mnie ok. 15 g w jedną stronę i trochę się boję. Lekarz pozwolił, choć z ociąganiem

Bez przesady ;) ja jechalam 3 tyg temu prawie 20 h plus 12h prom. Dasz rade :) warto kupic sobie zimne oklady (w aptece) na stopy jezeli zaczna ci puchnac i tyle ! Powodzenia
 
reklama
My jechaliśmy niedawno do Włoch na komunie, ok13 godzin, mąż zatrzymywał się co 2 godziny (gdzieś wyczytałam, ze trzeba z uwagi na krążenie w ciąży) i było spoko, nawet nie dojechaliśmy bardzo zmęczeni, odpoczynki i spacer wokół stacji zdziałały cuda. Teraz mam ochotę na Chorwację, bo w zeszłym roku nasze morze nas dobiło.
 
Do góry