reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mnie dzisiaj mąż doprowadził do szewskiej pasji, więc zabrałam córkę i siostrę i ruszyłam na zakupy dla odstresowania. Oczywiście siostra wróciła z bluzką, córcia z sukienką, kostiumem kąpielowym i nową lalką, dzidziuś z wielorybem pozytywką, a ja z... pastą do zębów. Mamy wesele w lipcu i wciąż nie mogę znaleźć żadnej sensownej sukienki, w której bym się dobrze czuła i nie wyglądała jak w worku albo koszuli nocnej.

Teraz już lecę z nóg. Ostatnio mam skłonność do padania jeszcze w ubraniu.

Dzisiaj widziałam dziewczynę w sukience, tylko, że białej wiec na wesele jako gość chyba nie wypada, ale była idealna właśnie na nasz stan. Zwykła, prosta, delikatne ramiączka, do kolan z wykończeniem koronki. Piękna :biggrin2:
 
reklama
Wypadzik nad morze polnocne, Eric zafowolony.
 

Załączniki

  • 20170611_124724.jpg
    20170611_124724.jpg
    391,1 KB · Wyświetleń: 111
Dzień dobry wszystkim.
Wczoraj leżąc na plecach czułam normalnie mojego synka :tak: tak,tak zdecydowanie :wink:
Zaraz kąpiel ,mała kawka, pakujemy rzeczy no i jedziemy na Mazury na tydzień :-D
Trochę się odpocznie od tego miasta,a poza tym u teściów na strychu mam spakowane rzeczy po synku i musze zerknąć co tam jest:-) :) jeszcze wózek musze gdzieś na widoku zostawić, żeby w odpowiednim czasie wszystko tylko razem przywieźć :)
Pozdrawiam Was mocno i życzę miłego dnia ;)
 
Witam mnie wczoraj wieczorem zaczela bolec glowa i nie chce przestac. Kawe juz wypilam ale nie pomoglo. Tabletek na razie brać nie chce. Wzięłam wolne z pracy i czekam aż przejdzie. Wieczorek jeszcze czeka mnie pieczenie babeczek dla synka do żłobka w z okazji urodzin.
Flamandka super brzuszek [emoji4] wygląda na spory [emoji4]
Monia miłego odpoczynku [emoji4] co do czasu to dla mnie mija bardzo szybko i aż się zaczynam bać zbliżającego się listopada...
Pudrowaona Ale macie pogodę! U mnie na pomorzu pochmurno i pada...



Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam o Waszych obawach i niestety mam podobnie. Zbyt dużo wiem o ewentualnych komplikacjach dlatego trudno mi odczuwać samą, czystą radosc z ciąży ;( a do listopada jeszcze tak daleko... wolałabym mieć to za sobą.
Czy planujecie tzw baby shower pod koniec ciąży ? Bądź byłyście na podobnym wydarzeniu ? Co o tym myślicie ?
 
Cześć Dziewczyny.
Kasia ja wczoraj wstałam z bólem głowy i dopiero teraz mi przechodzi. W nocy myślałam że oszaleję z bólu.
Flamandka świetnie wyglądacie.

Ja wczoraj cały dzień zdychałam. Mąż siedział i głaskał mnie po głowie a Zo zabrali dziadkowie. Dzisiaj z kolei buntuje mi się żołądek. Teraz powolutku jem rosołek. Może mi jakoś przejdzie.

Patka ja miałam babyshower. Zaprosiliśmy znajomych, nie szaleliśmy specjalnie. Dostałam trochę ładnych rzeczy dla dziecka. Jeden baranek z bijącym sercem towarzyszy Zosi do dziś. Teraz raczej nie planuję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patka ja nie miałam i nigdy nie była. Chyba u nas jeszcze nie jest to aż tak popularne jak na zachodzie.
Sophe szybkiego powrotu do zdrowia!!! Myślisz że to jakaś jelitowka?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry