reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@89Katia, czy ty spodziewasz się dziewczynki???
Podobno przy dziewczynkach często występują krwawienia niewiadomego pochodzenia. Np. moja mama tak miała ze mną w 6 miesiącu.
Pije kawkę mrożoną i spadam po młodą. U nas 34 stopnie.

Podobno dziewczynka. Może jutro na usg się potwierdzi.
Nie słyszałam o takiej teorii


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Katia dobrze, ze z malenstwem ok

Marika a co ma deszcz do umytych okien? Ja myje nawet w deszczu I nawer lepiej bo mi ladnie oplukuje ;) zreszta tu dzuen bez deszczu to dzien stracony ;)

Ilona a dlaczego nie mozna myc okien? To zabobon ;)
Wzielo sie to z tego, ze jak za dlugo trzymasz rece w gorze to krew odplywa, wzrasta cisnienie I mozna zemdlec.... troche przesadzone ;)

Ja mialam plamienia przy synu tylko, przy corce nic I teraz tez nic nie mam
 
Gdzies mi chyba post uciekl? pisalam i nie ma....
Dziecko wkoncu po prawie 2 miesiacach nieobecnosci dalam dzis do szkoly. Odebralam a on ani lodow, ani bajki na telefonie nie chcial ogladac.... raczej dziwne, po chwili odruchy wymiotne I zasnal w wozku, teraz spi... ciekawe czy z nadmiaru emocji czy jakas wirusowka ehhh a juz sie cieszylam...
 
@89Katia forum sie nie przejmuj nie zajac nie ucieknie. Dobrze ze jestes w szpitalu i maja Was na oku.

Ogladalam te mieszkanie... Szalu nie ma:-/ niewiem moj m chce je zobaczyc bo sie napalil a ja jak sobie pomysle ze tyle tam trzeba zrobic dostaje goraczki:-/
 
Katia dobrze, ze z malenstwem ok

Marika a co ma deszcz do umytych okien? Ja myje nawet w deszczu I nawer lepiej bo mi ladnie oplukuje ;) zreszta tu dzuen bez deszczu to dzien stracony ;)

Ilona a dlaczego nie mozna myc okien? To zabobon ;)
Wzielo sie to z tego, ze jak za dlugo trzymasz rece w gorze to krew odplywa, wzrasta cisnienie I mozna zemdlec.... troche przesadzone ;)

Ja mialam plamienia przy synu tylko, przy corce nic I teraz tez nic nie mam
Pewnie i tak ;) ja mam zakaz od lekarki i tak się byczę i mąż za mnie wszystko robi , ale to nie potrwa dlugo:)
 
Dziecko żyje. Jutro będę miała dokładne usg. Nie wiadomo skąd te plamienia. Może jutro na usg coś wyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Najważniejsze ze z malenstwem wszystko dobrze, a forum się teraz nie przejmuj.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Katia dobrze, ze z malenstwem ok

Marika a co ma deszcz do umytych okien? Ja myje nawet w deszczu I nawer lepiej bo mi ladnie oplukuje ;) zreszta tu dzuen bez deszczu to dzien stracony ;)

Ilona a dlaczego nie mozna myc okien? To zabobon ;)
Wzielo sie to z tego, ze jak za dlugo trzymasz rece w gorze to krew odplywa, wzrasta cisnienie I mozna zemdlec.... troche przesadzone ;)

Ja mialam plamienia przy synu tylko, przy corce nic I teraz tez nic nie mam
To że mieszkam bardzo nisko i już są całe brudne :/ no trudno, przynajmniej miała zajęcie HEHE

3jgxlbet5t7l1cjn.png
 
Mam pytanko. Czy w ciąży robicie sobie henne brwi?
W niedzielę idziemy na komunię i chciałabym zrobić ale niewiem czy mozna..?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry