reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mam pytanko. Czy w ciąży robicie sobie henne brwi?
W niedzielę idziemy na komunię i chciałabym zrobić ale niewiem czy mozna..?

hchy43r8h8l5x99d.png
Henne robiłam i farbowac włosy też farbowalam już:)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Marika dobrze, ze masz tylko dwa.... ja mam ogromne okna, jedno prawie na cala sciane, razem 7 wielkich okien po pomad 2metry szerokosci :D nie zapowiada sie zebym je jakos teraz miala myc :)
 
@89Katia najważniejsze że dzieciątko ma sie dobrze , może te plaminia są same z siebie, ja już kiedyś pisałam że moja była szefowa też krwawiła i to pożądnie przez całą ciąże a urodziła w terminie zdrowego chłopaka ☺ nie martw sie głowa do góry wszystko będzie dobrze ☺

co do skurczów ( nie wiem jakie to były ) to ja nie mam i nie chce mieć bo po pierwszej ciąży mam złe doświadczenia (wylądowałam na miesiąc do szpitala ) a jak sie pojawią to zaraz pobiegne do lekarza☺

@Anusiak1507 współczuje ja bym wyszła z siebie, ja tez miałam taką sytuacje wybieram sie do lekarza a mi połozna dzwoni żeby przesunąć na inną godzine (ale mi zadwoniła )
 
ja nie myje okien koleżanka mnie nastraszyła że po umyciu okien wylądowała w szpitalu, a drugi powód to taki że 20.06 zaczyna nam sie remont całego mieszkania i nie ma to sensu , po remoncie mąż umyje okna a ja całą reszte zrobie pomalutku ☺
 
Henna jest na bazie roślinnej więc na pewno w ciąży nie zaszkodzi. Śmiało można farbowac.

@89Katia :( a jak sie teraz czujesz?

Ja też muszę okna umyć ale zrobię to jakoś wieczorem jak będzie mniejsze stężenie pylkow.
 
Katia trzymaj się. Wszystko będzie dobrze. ;) odpoczywaj.
Co to są te skurcze przepowiadajace ? To jest odczuwane jako bóle w podbrzuszu? Czy jakoś inaczej... jako twardnienie brzucha ?
 
reklama
Henna jest na bazie roślinnej więc na pewno w ciąży nie zaszkodzi. Śmiało można farbowac.

@89Katia :( a jak sie teraz czujesz?

Ja też muszę okna umyć ale zrobię to jakoś wieczorem jak będzie mniejsze stężenie pylkow.

Psychicznie średnio. Nadal nie wiem skąd te plamienia. Przeraża mnie wizja leżenia plackiem do końca... nie wiem co z wakacjami, ślubem, chrzcinami... aj... głupie myśli mam. Jutro dowiem się czegoś więcej po usg i będę jeszcze wyniki krwi. Mam nadzieje, ze w czwartek mnie wypuszcza.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Do góry