reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

W prywatnej wiadomości pisałyśmy do Lena_89 I ona dodawała nas do grupy tajnej na fb :) tam możemy się ciut bardziej ujawnić :) i tak właśnie się dzieje :)

3jgx3e3kabw7uupr.png
A to dobrze wiedziec ze macie taka grupe.to ja nie wiedzialam i dlatego mowilam o tej tanej by sie ujawnic

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Położna mówi ze to plamienie. Niech będzie. Ja tak widziałam krew. Czekam na lekarza. Duży ruch tu rano.

Wyć mi się chce.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Najważniejsze, że jesteś już pod opieką szpitala. Miejmy nadzieję, że to tylko niegroźne plamienie i skończy się na strachu. Trzymajcie się mocno i nie denerwuj się, bo Agatka to na pewno silna dziewczynka. :)



Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ciężko nadrobić :) mimo że chociaż przeczytać ale staram się co jakiś czas w ciągu dnia :)

Marika gratulacje córeczki. Pola bardzo ładnie :) będzie rosła dużą i zdrowa :)

Współczuję takiej szefowej. Jak można być takim znieczulonym..i to jeszcze kobieta. Która powinna rozumieć ze stan ciąży jest najważniejszy dla kobiety. Nie przejmuj się i myśl wyłącznie o sobie i maleństwie :)

Ja słyszę od osób z otoczenia ze karmienie jest cudowne. Zobaczymy jak będzie u mnie ale na razie nastawiam się na karmienie piersia. Jak długo to się okaże :)

Slyszalam tez opinie aby lepiej kupić ręczny niż elektryczny laktator i chyba tak zrobię. Stawiam na LOVI :)

Mbie piersi się wypełniły ale jeszcze nie kupowałam nowej bielizny. Na razie te co mam biustonosze dają radę :) choc to pewnie kwestia juz czasu. Na razie rozmiar 70C. A w domu gdzie najczęściej jestem najlepiej mi w sportowym.

Dziewczyny może coś podpowiecie lub czy też tak macie...kolejny trochę osobisty temat :D
A mianowicie depilacja nóg i bikini. Nie wyobrażam sobie, tym bardziej teraz latem z tego rezygnować. Do depilatora nie mam cierpliwości i stawiam na zwykłe maszynki.
Schylac się nie daje rady bo boli juz brzuszek wiec w wannie na leżąco z nogą do góra, ale po takich "akrobacjach" tez mnie trochę brzuch boli po kąpieli. Teraz nie jest on jeszcze taki duży, ale co będzie jak urośnie.... moze juz doswiadczone Mamy mają jakieś sprawdzone sposoby ? :)



3jgx43r8ceekwbv1.png
Jeżeli z jakiegoś powodu będziesz musiała często odciągać pokarm to ręcznym się zamęczysz - wiem co mówie, bo ja się tak męczyłam, a jeśli tylko na początku żeby pobudzić laktację to ok.
Ja pierwsza ciąże przechodziłam zimą więc jak sobie nogi ogoliłam tak było bez wnikania. :) jeśli maszynką to noga do góry w wannie i już :) innego sposobu nie znam. Jak urośnie brzuch będzie dużo gorzej :)


89Katia trzymaj się!
 
@89Katia powodzenia kochana, daj nam znać co i jak!

@Myszka90 ja inwestowalam przed ciążą w depilacje laserową nóg, juz praktycznie mi wloski nie rosly i bylam szczęśliwa, a jak zaszlam w ciążę i hormony zaczely szaleć, tak muszę sie golic znów :/ myslalam, zeby zaczac chodzic na depilacje woskiem w ciąży, ale nie wiem.. Bije sie z myślami. Za to bikini bede chciala maszynka, noe wiem jak dam rade :D

Co do sposobu karmienia to nie mam cisnienia jakos w żadną stronę. Chcialabym spróbować kp, ale nie za wszelką cenę, jak bedzie malo pokarmu, albo będzie mi z tym karmiwniem źle, przejde na mm.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@89Katia trzymam kciuki ale wiem, że wszystko będzie dobrze! Najważniejsze, ze obejrzy Cię lekarz i będziesz spokojniejsza!

Co do golenia to w poprzedniej ciąży dopiero ostatnie 2 miesiące miałam problem ale ogólnie nogi goliłam na pamięć a w miejscach intymnych posiłkowałam się lusterkiem ;)

Dziecko mi się budziło dwa razy w nocy, to nie podobne do niego, może to przez te upały ehhh a dziś ma być jeszcze gorzej, takie temperatury mi nie służą więc czekam na małe ochłodzenie ;)
 
Czesc dziewczyny,
obudzilam sie po 6 na siku i od razu udo zaczelo mnie bolec,jak sie polozylam tak samo. Jest coraz gorzej z tymi bolami. Wczoraj pod wieczor rozplakalam sie przy corce z bolu....wycierala mi lzy....zaskoczyla mnie, bo ma dopiero 4 lata


Nie nadążam z czytaniem ;)
Mnie sie tez bardzo podoba imię Pola ;) obstawiaj przy swoim a co ;)
Jak dzis rozmawialiśmy z m to tak cos mówił ze moze zróbmy sobie niespodziankę i nie pytajmy o płeć ;) no ale nie wiem czy wytrzymam ;)
Co do laktora - na poczatku nie jest to jakieś super przyjemne ale po 2-3 dniach jest ok ...
co do zamkniętej grupy - ja jestem tu od niedawna wiec jestem ostatnia osoba która moze cokolwiek tu mowić :) ale uważam ze zamknąć sie warto ;) a juz jakie beda zasady to ja sie dostosuje ;)
A! Któraś pyt o ciążowe ubrania - ja ciagle nosze rozm S i bluzki nie ma problemu ale w swoje spodnie juz nie wejdę, polecam Allegro - tam sa w miarę normalne ceny można wyhaczyc cos fajnego używanego, ja duzo rzeczy używanych firmowek kupiłam na rożnych grupach od dziewczyn i jestem mega zadowolona - nie zniszczone fajne. Uwielbiam ten sklep happy mum ale ceny sa kosmiczne :/
Ja mialam taki plan aby nie pytac o plec i dowiedziec sie dopiero po porodzie ale maz chcial wiedziec i corka za nim. Takze wiemy juz.
Co do ciuchow ciazowych to dostalam ostatnio od kolezanki kilka a tak to nosze zawsze luzniejsze bluzki wiec póki co mi starczaja obecne

Milego dnia i udanych wizyt!
 
reklama
@89Katia trzymaj się! Czekamy na informację.

Z goleniem jeszcze sobie radzę ale szlag mnie już trafia z częstotliwością z jaką trzeba to teraz robić :p Nigdy wcześniej włosy nie rosły tak szybko, a na brzuchu bardzo zagęścił się meszek. Hormony szaleją.

Miłego dnia!
 
Do góry