reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Pudrowana wszystko byli, slub koscielny I wesele. Sala zarezerwowalam przez maila rok wczesniej, a jak przyjechalismy, poszlismy zamowic tort I ciasta I alkohol ;) Maz w pierwszym sklepie kupil garnitur, ja miala suknie po siostrze, tylko krawcowa zrobila lekkie przerobki. I to chyba wszystko, wbrew pozorom nie ma duzo do zalatwiania, mozna w jeden dzien ogarnac sprawy urzedowe I koscielne ;) Jeszcze z malym 4miesiecznym dzieckiem ja w ciazy. Nie mialam duzych wymogow co do wystroju sali, tylko kolor wybralam I reszte zapewnila restauracja ;)

Mam dwie kolezanki co stracily ciaze na samej koncowce, jednej dziecko owinelo sie pepowina a drugiej lozysko sie odkleilo, I to naprawde dzieje sie w ciagu kilku godzin, nie jestesmy w stanie tego przewidziec ani w pore zareagowac :(
 
reklama
Tak bym chciała już poczuć ruchy, że sobie je chyba wmawiam :p
albo mi jakieś żyły pulsują w brzuchu, albo czuję jakieś smyranie!
 
;((( straszne ;((( mnie ogarnia coraz wiecej lekow myślałam ze jak minie I trymestr to juz bedzie lepiej ... ech ... niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu i większość nie zależy od nas :( bardzo smutna wiadomość ;(
 
Mycha tak naprawdę najważniejsza jest sala i tutaj są największe kolejki. A cała resztę naprawdę można ogarnąć raz dwa :) wszystko jest dostępne praktycznie od ręki :)

Iska może to faktycznie ruchy :)

Moi chłopcy pojechali na basen. Mnie boli głowa już trzeci dzień :/ nie jest to jakiś duży ból, ale przeszkadza mi.
Pije herbatkę i zajadam smutki pierniczkami.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pisała na insta, że straciła synka, to był 23/24 tc więc dla mnie szok :( miał mieć takie same imię jak mój syn Erneścik więc kibicowałam jej podwójnie, straszne :(
Tragedia dla rodziny;(((

Mnie najbardziej uderzyło to, ze to właśnie JA spotkało :( guru przyszłych matek... Jeśli specjaliście przytrafia się taka tragedia to już dla mnie nie ma nic pewnego :(

Wiadomo co się stało? Pisała coś wcześniej? Były jakieś problemy? :(


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017[/QUOT

Dla mnie zadne guru ona nie jest
Lekarz jak lekarz tylko ma swoj blog i przekaazuje wiedze kobieta.


Pudrowana wszystko byli, slub koscielny I wesele. Sala zarezerwowalam przez maila rok wczesniej, a jak przyjechalismy, poszlismy zamowic tort I ciasta I alkohol ;) Maz w pierwszym sklepie kupil garnitur, ja miala suknie po siostrze, tylko krawcowa zrobila lekkie przerobki. I to chyba wszystko, wbrew pozorom nie ma duzo do zalatwiania, mozna w jeden dzien ogarnac sprawy urzedowe I koscielne ;) Jeszcze z malym 4miesiecznym dzieckiem ja w ciazy. Nie mialam duzych wymogow co do wystroju sali, tylko kolor wybralam I reszte zapewnila restauracja ;)

Mam dwie kolezanki co stracily ciaze na samej koncowce, jednej dziecko owinelo sie pepowina a drugiej lozysko sie odkleilo, I to naprawde dzieje sie w ciagu kilku godzin, nie jestesmy w stanie tego przewidziec ani w pore zareagowac :(
Aa no ale sala rok wczesniej zarezerwowana;)

Bylismy na super wyjedzie niedzielnym dobczyce i zarabie niedaleko Myslenic wszystko;)
1495983673-aaaaaa.jpeg
https://www.babyboom.pl/forum/mobileUploads/data/2017-05/1495983686-aaaaaa.jpeg[/IM

I takie dobre ciacho mamy na podwieczorek[IMG]https://www.babyboom.pl/forum/mobileUploads/data/2017-05/1495983718-aaaaaa.jpeg

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Załamują mnie takie informacje.. :( może mi i mojemu skarbowi się uda.. Strasznie dużo strat

3jgx3e3k1k5zu4cv.png
Marika uda Wam się na pewno. Tyle osób trzyma za Was kciuki, że nie może być inaczej.
Też się boję. Każda z nas po tej informacji będzie teraz myśleć czy u niej wszystko dobrze z maleństwem... Najgorsze że takie patologię bez problemów przechodzą ciążę a kobiety które byłyby dobrymi matkami tracą dzieci. Nie ma sprawiedliwości.
 
Do góry