reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziewczyny jesli Wasze dziecko cierpi na bol brzuszka polecam ulozenie go na brzuszku. Moj tak wlasnie zasnal a zadna pozycja mu przed chwila nie odpowiadala uff
 
reklama
Princeska u mnie moja nawet tak spi w nocy, przy mnie jeśli boli ja brzuszek. Ale jak naprawdę zaczyna sie histeria to niestety nie zawsze chce leżeć i wtedy aż podnosi sie na rączkach - widocznie nie zawsze jej to pasuje.
 
Hmm zobacze jutro. Wvzoraj może się viut pod czapeczką przepocila jak jechalismy do pediatry i moze to to. Położna mówiła żeby maka ziemniaczaną posmarować.

13.10.2016 córcia
 
Jakaś epidemia wysypki u baby boomowych
dzieciaczków. U nas też się pojawiła. Od 2 dni masujĘ małemu brzuszek przy pomocy oliwki Baby Dream i stawiam na nią , jako potencjalny alergen.
 
Dziewczyny a sprobujcie te wysypke przetrzec octeniseptem. U nas pomagalo a mielismy kilka takich krostek na buzce jakby potowek.

Co polecicie na ciemieniuche? Mlodemu chyba zaczyna sie robic tuz przy grzywce po skronie
 
Właśnie jak Sebuś? (Btw.mój były chłopak nie lubił jak tak na niego mowiłam).

U nas już prawie normalnie. G nawet zaczyna lubić kąpiele, bo podejrzewam, że po szpitalu miał do nich uraz.
Tylko wiszą nad nami kontrolę. Terminów mamy aż po luty. W tym miesiącu to jeszcze 3 wizyty.
Dziś Gabryś kończy miesiąc. Aż ciężko mi się o tym wszystkim myśli. Obawiam się, że każda kolejna miesięcznica i rocznica będzie przywoływać u mnie ten poród.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
Ja doszlam do wniosku ze musze mojego przeyrzymywac w ciagu dnia zeby nie spal. wczoraj dokuczal od 18 do 24. wiem ze po czesci przez brzuszek ale po 2h bujaniu jak zobaczylam ze ma oczy jak 5zl to i ja odpadlam. Jeszcze sie usmiechal skurczybyk ze matka taka glupia tyle czasu go wozila w wozku a i tak nie spi;-)wssdzilam do nosidla zaczal sie wiartolic to dalam mu wody. Napil sie z 10ml zaczal prutac i jakims cudem zasnal i obudzil sie dopiero 3.40. Dalam mu jesc zdazyl sie odbic i zasnal mi na ramieniu. Wsadzilam do wozka i zobaczymy jak dlugo bedzie spal. Aa i o polnocy pazurki mu obcinalam bo balam sie ze do rana go nie poznam ;-) jak boli brzuszek to macha nerwowo tymi raczkami albo drapie sie, poszewke tez ogolnie co tylko ma w zasiegu reki. Jak go biore na rece to czasem mam wrazenie ze ibedrze.mnie ze skory bo szczypie tez niezle;-)

Milagros a jak kupki i pupa?
 
Do góry