reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Princeska mam nadzieje ze sie Twojemu poukłada w glowie... ja nie moge narzekać

Milagros biedna Mała ale ja meczy:( oby Wam sie to skonczylo juz...

Karosznurek wlasnie gondola, u nas łóżko dorosłych najlepsze[emoji57]

Ja tez ciężka noc, B spała ze mną jak mojego nie ma do tego Iza która sie budziła...wczoraj pierwszy raz od kilku dni brak kupki...i ja cała noc męczyło chyba i sie budziła... teraz zrobiła duża i żółta ale bez grudek:/ No ale jest i jej ulżyło. Dałam wczoraj bobotic bo mi marudziła od 17... cyce nie, noszenie nie ale ta kupka ja męczyła ewidentne...

Miłego dzionka!




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie mąż od dziś ma tydzień urlopu. W nocy przejął prawie całkowicie mała. Ja tak zasnelam o północy że nie słyszałam jej jak płacze. A on już ja przebieral. Taka byłam zmęczona po ostatniej nocy jak byłam z nią sama. Mój pomaga jak tylko jest w domu. Ale na tygodniu ok północy to już tylko ja chyba że mała nie chce zasnąć to ja ponosi. Ale czasami jak coś powie to mam ochotę wziąć patelnię i przez łeb. Np dziś mam maraton po lekarzach i został z nią sam. Ściągnąłem im mleko a on do mnie co tak mało? Niech sobie sam sciagnie więcej madrala. W nocy mała się zasikaala przy przebierańcy i całą była do przebrania. A on to się nie tak robi itp.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Emalka widze ze Twoj tez ma teksty niezle... ja pamietam ze jak moj powiedzial mi o tym mleku sciagnietym to łzy stanely mi w oczach(bo naprawde dlugo musialam pompowac aby to sciagnac) i wtedy jakos odpalilam ze jak ma wiecej to niech doleje...
Masakra jest z tymi chlopami czasem.
Mlodego po kapieli zawsze smaruje dodatkowo kremem emolientem pod paszkami, pod szyjka, brzuszek, raczki,nozki i plecy i maly strasznie sie denerwuje wtedy bo jest mu chyba chlodno ale.musze to zrobic bo jak nie kremuje to na drugi dzien widze tam sucha skore to maz oczywiscie tez czasem dodal swoje pare groszy zebym sie ruszala szybciej a jak mowie chodz pomozesz bedzie szybciej to nie.
Nie popuszcze mu bo na glowe by mi wlazl. Na ogladanie glupich filmikow na YT czy gre jest czas a na opieke nad dzieckiem nie-tak na pewno nie bedzie.
W sobote chce abysmy pojechali prosic jego rodzine na chrzest mlodego. Lokal zarezerwowalismy ale mszy w kosciele jeszcze nie i juz sobie zapowiedzialam ze jak nie pojdzie do kosciola aby to uzgodnic to w sobote nie pojedziemy. Juz wczoraj mowilam zeby poszedl to uslyszalam ze on z mlodym posiedzi bo nie lubi zalatwiac takich spraw i zebym ja poszla.

Milagros masakra z ta Twoja malutka. Najwazniejsze ze jestescie pod kontrola lekarzy i oby do tych 7dni to cholerstwo sie rozgonilo..
Swoja droga masz zamiar szczepic na rota?

Ja dzisiaj mam wizyte u gina. Tak mi sie nie chce isc :-/
 
U nas jest pełny podział obowiązków . Z oczywistych względów ja spędzam się więcej czasu z KrzysieM ale małżon bardzo pomaga. U nas jest sytuacja trochę inna że względu na to , że obydwoje wiemy że to nasze ostatnie dziecko więc bardziej jest problem taki , że obydwoje. chcemy się jednocześnie nim zajmować . Wiemy jak czas szybko mija i jak krótko dziecko jest takie maleńkie a kolejnych szans już nie bedzie .Dziś od 5 mąż nosił małego bez najmniejszego szemrAnia.

Krzyś wczoraj skończył miesiąc , a przed chwilą obdarzyŁ mnie 3 świadomymi uśmiechami.:happy2:
Wczoraj też nie było kolki. Podałam mu rano i wieczorem po 2 krople Esputiconu i jest postęp .
 
dziewczyny jak myślicie, pada deszcz i wiatrzycho straszne u nas- jest sens wystawiać wózek na balkon z mała na pol godziny czy odpuścić wogole wyskok na dwór? Wy codziennie wychodzicie z bobasami?
 
A u nas jakas wysypka. Zaczo sie wczoraj lekko za uszkiem dziś juz za oboma takie czerwone krostki jak igielki. Po tel. Konsultacji mms z położną stwierdziła że raczej jakaś wirusowka ;( jak się nie poprawi to jutro do lekarza.
Nie pamiętam ale chyba u którejś z Was byla ostatnio jakaś wysypka.

13.10.2016 córcia
 
reklama
U nas tez wysypka okazała się trądzikiem i potówkami.
Skóra była brzydka, sucha ale Iza pisała o płynie Atoperal który zakupiłam i faktycznie nam pomogło, skóra wyglada bez zastrzeżeń.

Milagros jak chciałam szczepić na Rota ale nie wiedziałam ze sa takie drogie. Jedna dawka to 350zl a potrzebne sa dwie - to jest 700zl, na taki wydatek mnie nie stać, gdzie jeszcze pneumokoki 260zl dawka a potrzeba 3. Jeśli miałabym wybierać to zaszzepilabym raczej na pneumokoki, szkoda ze to wszystko takie drogie jest...

U nas dokarmianie dzien pierwszy. Tak jak pisałam Młoda nie przybrała na wadze od tygodnia, podaje jej Bebilon comfort, dzisiaj wisiała na cycu godzinę plus wypiła 90ml mieszanki, czyli jakby w piesi nic nie było :-( Laktatorem ściągnęłam ledwo 20ml po karmieniu, zbieram to mleczko zeby jej nie podawac często mm.
 
Do góry