reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros u mnie wymioty sie nasilily - czasem kilka razy na dzien :( Bylam dzisiaj kupic inne mleko Bebilon Pepti z zalecenia polozne i zobaczymy, bo do tego delikatnie wysypalo go na buzi :(
 
reklama
Skrzat a położna ważyła pierwszy raz?
U nas nie porównywała wagi dziecka na pierwszym ważeniu bo powiedziała ze porównywać będziemy na jednej wadze. Tydzień temu zważyła i dziś bo każde urządzenie inaczej wazy.

Joasia chyba mam kryzys, dzisiaj zacisnełam zęby i od 6 rano do 12 siedziałam z nia na cycku. pózniej ubrałam ja i na spacer poszłyśmy. Teraz spi- jak wstanie znow cyc. Rano przy przewijaniu zauważyłam wysypkę na brzuszku. Bede mega wku...a jeśli to od mm. Co sądzicie? wklejam zdjęcie. Pocieszcie mnie ze to potówki :-(
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    729,5 KB · Wyświetleń: 130
U nas alergia troszkę inacZej wyglądała ale mogą być różne rodzaje wysypek alergicznych więc trudno powiedzieć.

Dziś pierwszy raz ściagałam mleko na dłuższe wyjście z małym. Mam laktaor Lovi elektryczny i dosłownie w 7 minut ściągnęłaM 125 ml. także laktator super się spisuje. Mały zjadł całą butlę na raz.
 
Milagros prawda taka ze kazdy ma inna szkole chyba. W szpitalu tydz temu nam powiedzieli ze to lojotokowe zapalenie skory ktore moze byc miedzy 4-6 tyg. Polozna jak byla to od razu zasugerowala zmiane mleka jesli bedzie sie nasilac, siostra mnie dzis odwiedzila i od razu wygnala po to mleko do apteki. Teraz szczerze nie wiem ze mam dziecko, wypil 2 butelke z tym mlekiem, ladnie odbija, nie ulewa, nie wymiotuje, od razu zasypia. Za tydz mam sie stawic do pediatry w osrodku pokazac czy wyglada skora lepiej i czy mina juz te wymioty i moze sie uda to mleko na recepte bo drogawe jest ;)
 
W mój poprzedni post wkradł się błąd bo mam laktator nie Lovi tylko Canpol. Nie wiem co mnie zamroczyło. Chciałam mieć Lovi ale Canpol jest sporo tańszy i dlatego t
go wybrałam.
Spodziewałam się że będzie do bani bo słyszałam jak doradca laktacyjny w szpitalu odrradzała mamie wczesniaczka ten laktator i mówiła że już lepiej mieć ręczny.Zachwalała za to pod niebiosa Medelę i Lovi. Nawet się zastanawiałam czyjej czasem nie płacą za taką reklamę.Miałam ręczny Avent i Tommy Tippie i żaden nie ściągaŁ tak super szybciutko jak ten. Chyba że to mój mały żarłoczek tak mi laktację pięknie rozbujał.
 
Asia super ze w domku;)

Mamo czworki raczej reklamy nie bo conpol i lovi to ta sama firma ale potwierdzam lovi prolactis świetny jest

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Milagros-szczepienie mielismy miec w Mikolajki 6 grudnia ale boje sie strasznie...jutro maz ma jechac przepisac mlodego na inny termin.
Ech naczytalam sie o NOPach i teraz to mam niezlego mola:-( jakas mamuska wkleila zdjecie swojej 6cio letniej corki na wozku i posobno to zasluga 5w1 bo dziewczynka urodzila sie zdrowa. Najwiecej NOPow chyba po 6w1 jest... zastanawiam sie teraz czy nie zaszczepic zwyklymi a dodac pneumokoki...
Moj tez mnie wkur.ia bo jak pytam jakimi szczepimy to on mowi ze to ja powinnam wiedziec. I jak chce zebysmy razem poczytali to on mowi ze on nie bedzie nic czytal bo on sie nie zna i ze to moja dzialka..

U mnie winowajca wymotow byl chyba Sab Simplex ... kupa tez poszla dosc wodnista. Dwa karmienia odpuscilam i teraz wieczorem znowu podalismy kilka kropelek. Zobaczymy czy to winna tego specyfiku

Moj synek od dwoch dni ysmiecha sie kiedymu spiewam albo kiedy do niego mowimy. Patrzy zaciekawiony i szczerzy swoje dziaselka <3 usmiecha sie i do mnie i do.meza i do mojej mamy :-)
 
Princesko ja mam ten sam problem. Boje sie potwornie szczepień. Ale czytalam ze chyba najwiecej nopow po NFZ.... Chociaz co czlowiek to opinia;-(
Skrzat mialam identyczna sytuacje... Moj mlody tez ma 3 tyg- urodzeniowa waga 3930, dzis 3740. Była u mnie doradczyni laktacyjny. Problem mojego syna to malo efektywne ssanie. Wisial po 1 h na cycku...meczyl sie ...a wypijal z tego jak z 5 min...doradca mi poradzila by nie karmic go dłużej niz 30 min. On ma teraz uczyc się mocniejszego ssania. Dokarmiac tez musze...Ale wierze ze wrócimy do kp.
Ja tam nie mam tak dużej woedzy...ale wczesniej kiedy karmilam tylko piersia potrafilam 1.5 h z nim lezec....potem go usypialam 1h...kladlam- po 15 min placz- znowu usypianie....i wychodzilo ba to ze mijaly 2-3h i zblizal się czas kolejnego karmienia.....
 
reklama
Dziewczyny szczepienia sa dla ludzi, to największe osiągniecie naszej medycyny mysle ze trzeba do tego podejść ze spokojem -wy tez byłyście szczepione za młodu!

Joasia super ze w domku;)

Martini ty tylko mm? Pepti powinni dawać receptę jak jest alergia i wtedy taniej:)

Basieńko a twój chce to mm, moja pluje butla i cycka chce:/

A u nas cóż... młoda zasnęła o 23 po 2 cyckach, dałam jej mm ale nie była zainteresowana pocyckala i moze w porywach dopila 20ml i przerzuciła sie z płaczem na cycka by zasnac... i spała do teraz (6h) [emoji15][emoji15][emoji15] a ja z nią wykończona, cycki po całej nocy jak balony i teraz żłopie... juz sama nie wiem:/
Jeszcze sobie myślałam ze to ważenie to tak trochę bez sensu bo moze ona przybiera teraz a spadła po powrocie ze szpitala co mi tydzień wyła....i teraz odrabia i dobiła do wagi szpitalnej, trudno orzec po jednym zważeniu?.... mój wagę wypożyczy u nas w sklepie na jakieś 2 tygodnie i będę kontrolować sama na jednej i zobaczymy czy teraz przybiera czy nie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry