reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Uwaga uwaga :) wracam do żywych[emoji14]zanim o tym wszystkim co się dzieje to proszę o radę .. chodzi o strój na chrzest.. sukienka odpada .. pytanie czy takie coś może być i ewentualnie która wersja .. bo ocipiec mozna z tym wyborem czegokolwiek:( ..
1480269123005.jpg
1480269161594.jpg


[emoji175][emoji7]synek już jest z nami [emoji7][emoji175]
 

Załączniki

  • 1480269123005.jpg
    1480269123005.jpg
    52,1 KB · Wyświetleń: 420
  • 1480269161594.jpg
    1480269161594.jpg
    51,8 KB · Wyświetleń: 417
Iza figura extra :p
Mi juz waga tez wrocila sprzed ciazy ale brzuszek jeszcze ciut jest.
Sluchajcie wpadam tu z takim zapytaniem, rodzilam 27 dni temu sn krwawienia juz nie mam ale blado brazowe uplawy o niezbyt fajnym zapachu, to norma ?? wizyte u gin mam dopiero 15stego.
 
Martini ja miałam to samo i dość długo , ale przeszlo .. myślałam że to jakaś infekcja czy co .. jutro Gin to może zetknie[emoji14]

[emoji175][emoji7]synek już jest z nami [emoji7][emoji175]
 
Iza ty Małpo ! Oddawaj figurę !!!
Ślicznie wyglądasz, myśle ze to fajna alternatywa dla Ciebie jeśli nie chcesz sukienki. Tylko ja to bym wybrała gładka koszule bez wstawek plus jakaś kolia fajna albo koszula ze stójka zawiązywana pod szyja.

U mnie 16 dni po porodzie i mam coraz mniej juz plamien ale można zrobić sobie irygacje na taki problem jak Martini
 
Iza zazdroszcze figury. Wybrałabym druga kieckę i inną bluzkę - gładka. Do tej koszuli pasuje pierwsza spódnica ale jak dla mnie jest bardziej biurowo niz uroczyście.
Ja to nawet o chrzcinach narazie nie mysle...nie mamy za bardzo kogo wziąć na chrzestnych.

Martini jesli nieładnie pachnie to raczej nie norma, ja bym przyspieszyła wizyte u lekarza.

Ja nie lubie tych chusteczek fiti, niby tanie ale moim zdaniem kiepsko czyszczą, sa jakos słabo nawilżone.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chrzciny jak mój ojciec wyremontuje pokój na wiosce ,bo teraz to chrzestna z chłopakiem nie mieliby gdzie spać jak przyjadą , Basia dziękuję ale mi o strój chodzi a nie o gnaty :D hehe mam tylko 5 dni na wymianę :(oooo Karo pokaż :)

[emoji175][emoji7]synek już jest z nami [emoji7][emoji175]
 
Do góry