reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Gaga - Sebastianek jest cały czas obecny w mojej modlitwie. Domyślam się jak trudny to dla Ciebie czas ale z całego serca Wierzę , że wszystko się dobrze skończy.

Ciotki z baby boom - te które wierzą o mogą ruszajcie z modlitwą.
 
Gaga będzie dobrze nie może być inaczej. Już tyle za Wami teraz będzie tylko lepiej.

Mojej małej wyskoczyly jakieś krosty na szyi po nocy to chyba potowki bo wyszły po tej stronie na której spala. Jak sobie z tym poradzić? Myje wodą i osuszam.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Gaha łzy mi lecą jak to czytam !!!
Strasznie mocno trzymam kciuki i myśle o Was !
Mam nadzieje ze lekarze bedą walczyć. ! Jesteście przy Maluchu?

Mili, Skrzat dzisiaj pojawiła sie zielona kupka u Julki i troszke zwymiotowała. Tak czułam ze cos złego sie dzieje bo wczoraj i przedwczoraj miałam cyrki, ryk i krzyk na okrągło. Dzisiaj obie pojechałyśmy do lekarza. Obie mamy wirusowke. Dostałyśmy Dicoflor, Espumosan bo mała strasznie sie drze widocznie bardzo ja boli. Ja elektrolity, oslonowki, smecte i pic pic i jeszcze raz pic plus lekkostrawne jedzenie
 
Ostatnia edycja:
Gaga modlimy sie za Was :-* caly czas mam Was w myslach...

U nas dzisiaj polozna byla ostatni raz. To co ma moj synus na pachwinkach to prawdopodobnie ma podloze grzybiczne :-( on ma to w faldzie i ciezko tam z tam z dostepem powietrza :-( polozna kazala poki co smarowac clotrimazolem i we wtorek mam podjechac na kontrol do przychodni. Jesli bedzie sie pogarszac to zastosujemy mocniejsza masc... wietrzyc musze go duzo ale juz sil mi brakuje bo on sika co kawalek... dzisiaj zuzylam juz kilkanascie mat tych na lozko... aa i chusteczki kazala odstawic musze przemywac go woda ewentualnie woda i rumiankiem. zapomnialam zapytac co z kupa..czy nie lepiej byloby wprowadzic dodatkowo jakies mydelko i jesli juz to jakie...macie jakies pomysly?

Poza tym to wielkie iczy zrobilam bo przyniosla nam spioszki dla malego z kaftanikiem o_O
Poza tym to w 3 msc przyjdzie pielegniarka i chyba w 9 tak samo
 
Princeseczka niefajnie :( ale ja bym została przy wodzie po co mydełko tam bedą znów związki chemiczne jak w chusteczkach, chyba ze jAk pisze Milagros szare. Możesz tez spróbować kąpieli w oleju kokosowym on ma dobre właściwości - wklejam cytat: "Wracając jeszcze do kwestii właściwości przeciwgrzybiczych, olej kokosowy jest bardzo często stosowany w przypadku różnego typu schorzeń skórnych takich jak wysypki, egzemy, wypryski. Udowodniono również jego działanie łagodzące i kojące w przypadku skóry po oparzeniach.

Schorzeniem w którym olej kokosowy sprawdza się doskonale jest również tak zwana stopa sportowca, czyli przewlekła grzybica stóp, ciężka do usunięcia. Z pomocą oleju kokosowego możliwe jest przezwyciężenie tego schorzenia."

Moze pomoże, my od samego początku kąpiele w tym oleju i nic wiecej... a moze to wzięło sie tez od jakiegoś rodzaju pieluszek???

Milagros dobrze ze "cycek" lepiej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milagros takie akcje to znam z autopsji :-) Tylko u mnie to był i jest objaw biegunki, a mała wisi na cycu bo wyczuwa ze moze sie odwodnić i pije zasypia przy cycu i znow pije i denerwuje sie jak sie jej cyca zabiera. Tak mi wytłumaczył lekarz. U mnie tez flaki straszne ale cos tam jeszcze wyciskam, na szczęście rano znow bedą pełne :-)

Skrzat widzę ze trochę jesteś oczytana w rożnych specyfikach dla dzieci wiec proszę o radę- Mała ma łuszcząca sie skore głownie na brzuszku i stopach - wszyscy radzą emolienty- ja jednak nie jestem przekonana, zreszta nie oliwkuje jej wogole, co sadzisz o tym?
 
Do góry