reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Joasia nasze posty sie zdublowaly... zdrówka dla Gabrysia! Oby szybko mu minęło, serce sie kraja... ciotki wszystkie ściskają!

Koalka tak sama zrobiła po porannym karmieniu, siku nadrobiła teraz [emoji5] u nas dziś 10 stopni i słonko i byłby to spacer po ogrodzie ;)

Linka a bio gaia moze dawałas? Ja przy Basi miałam, to jest dla takich maluszków, juz teraz nie pamietam ale chyba ona była od urodzenia, tez bym musiała Izuni jakiś probiotyk wdrożyć bo na razie nic jej nie podawałam bez konsultacji z położna/pediatra poza tym rumiankiem który wywołał pierwsza kupkę, teraz nic jej nie daje, jutro położna wiec zobaczymy.
Położna musi mieć wagę? Czy nie? Nie chciałabym małej jeszcze do przychodni ciągnąć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joasia jejku, duuuzo zdrówka dla synka!

My się w werandowanie nie bawimy, nawet nie bardzo byłoby gdzie :p jak już to od razu spacer, jeśli pogoda pozwoli (na razie słonko walczy).

Emka no ja bez chusty nawet z domu nie mam szans wyjść, bo schody strome i wąskie więc ani Natan sam po nich nie umie chodzić ani ja z wózkiem sobie tam za bardzo nie radzę, więc bez chusty (albo męża) ani rusz.

Każda z Was ma położna?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Netta, współczuję, ja i bez ospy czasu nie mam, więc nawet sobie nie wyobrazam...

Asiu, biedny Gabryś :( A co to za infekcja? Zdrówka i dużo sił dla niego.

Maleducada, a jak to się stało, że do Ciebie położna nie przychodzi? Nie wypełniałaś deklaracji w szpitalu, czy masz swoją położną, czy z przychodni dziecka? Nie wybierałaś przychodni?

Na nfz należy się 6 wizyt położnej, ale nie trzeba wszystkich wykorzystywać, jeśli nie ma takiej potrzeby.
Moja zawsze ma wagę ze sobą.
 
Dziewczyny dzisiaj jeszcze gorzej... mnóstwo kabli, kroplówek... boje sie, że zarazili go jakąś sepsą. Ja już jestem załamana całkiem.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Netta ojej, współczuję ospy.

Milia ja nie chciałam żeby mi się ktoś po domu platal. Na deklaracji w szpitalu zaznaczyłam że nie mam położnej ale wiem że mam do niej prawo, w przychodni też powiedziałam paniom że nie chce i spokój. Tylko by mnie stresowaly takie wizyty.

Joasia... :-(
Mały jest silny, poradzi sobie, już tyle przecież przeszliscie!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Joasia ale to napewno sepsa?? Dowiedz sie cos wiecej i czekamy na wieści ! Oby to nie było to co myślisz !
Jestem z Wami myślami ;(
 
Asia, mam nadzieję, że to jednak nie sepsa :( Macie prawo do informacji.

Maleducada, rozumiem. Ja też nie lubię, jak ktoś mi się tak pląta. Poprzednio tylko 2x skorzystałam, teraz jutro przyjdzie 3x, bo martwi mnie pępek, ale już się stresuję i muszę wcześniej wstać, posprzątać, a nie chce mi się.
 
My mamy trzy tygodnie i jeszcze regularnie nie spacerujemy. Małego odgrzebuje spod kocie powolutku [emoji6] czapka i trzy koce w domu bo miał problem z termoregulacja, tylko go odkryłam to non stop czkawka i cały zmarznięty. Ale juz w porządku, czapka w domu niepotrzebna i spi przykryty jednym kocykiem. Od jutra planuje regularnie po kilkanaście minut dziennie na świeżym powietrzu.

Basieńka synus raczej za mały na kołki, dlatego ja bym na probiotyku poprzestała.

Joasia musicie byc silni oby jak najszybciej sie to skonczylo i Gabrys był z Wami w domciu. Zdrówka dla małego.

Netta współczuje tej ospy:/

Jakby ktoras z Was szukała niemieckiego sab simplex to piszcie na priv...

A u mnie starszy znowu chory. Raptem trzy tygodnie od poprzedniej choroby minęło. Na szczescie narazie to lekkie podziebienie i szybko zareagowałam, wiec moze uda sie zdusić w zarodku.
Mały mi zaczął robić takie wodniste kupki, bardziej wodniste niz na poczatku i sama nie wiem czy one nie sa takie lekko biegunkowe. Poza tym normalnie je, spi i nic sie nie dzieje. Nie wiem co robić w takiej sytuacji...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asia jeśli nie powiedzieli co to za infekcja to nie myśl o najgorszym może chwilę dłużej polezy i to nie będzie nic aż tak złego .. chociaż kurcze jak ja się martwię to też o najgorszym zaraz myślę :( .. ja lubię swoją położna :) była już chyba 3 razy i jeszcze przyjdzie .. i dobrze bo u nas już ponad miesiąc i pępek jak trzymał tak trzyma :( też boje się żeby jakiejś infekcji nie złapał .. staram sie dobrze czyscic ale wiadomo.. nas męczą gazy od jakiegoś czasu :( i tylko cycka i cycka .. wszystkie smoki wypluwa ..

[emoji175][emoji7]synek już jest z nami [emoji7][emoji175]
 
Do góry