reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dzień dobry
któraś pytała jakiego laktatora używam-elektrycznego
wczoraj ok 22 sciaglam jeszcze 110 to już lepiej się moim cyckom zrobiło

Milagros Ty chyba pytalas o operację, nie ma jeszcze terminu, po niedzieli ma zapaść decyzja także czekamy

Dziękuję za rady co do cyckow
 
reklama
Hej hej czytam Was przy karmieniach na raty;)

Wlasnie linka mialam pisać o tym windii nas troche ratowalo przy Julku.

Gaga wspolczuje ja wylam przy nawale ale pociesze Cie ze potem bedzie lepiej

Dzieczyny mamy 5 dzieci podziwiam Was. Moj B wraca do pracy za tydzien w sobote i jiz nie wiem jak to ogarne.

Wczoraj bylismy na warsztatach chustowych bylismy tylko my i jeszcze jedna para wiec super. Mamy juz chuste malej i mezowi bardzo sie spodobalo wiec bedziemy sie nosic ;)

Zmykam smazyc racuchy na sniadanie bo zapomniałam ze mam dzis zjazd w szkole wiec raz raz uciagnac mleka i jazda ;)

Pogoda piekna. Milego dnia!

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Milagoros - jakbyś musiała to poszlabys do szkoły. Ja pamiętam że jak się Natan urodził to jeszcze ze szwami do szkoły lecialam bo jakiś egzamin był :p

Linka to rzeczywiście ciężko znaleźć rozwiązanie. Biedactwo się męczy :-/ mojego też czasem brzuszek boli, podkurcza nóżki i płacze, ale na pewno nie jest to tak jak u Was.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Kejti ile ściągasz mleczka dla swojej córci ? I na ile godzin? Czy jak podajesz butelka to pózniej nie ma problemów ze ssaniem piersi?
Chciałabym tez sciągnąć bo mam dużo mleczka i zostawić Julkę z moja mama bo nazbierało mi sie spraw ale boje sie ze Mała odzwyczai sie od piersi i bede miec problem :-(

Linka a ulewa ci Synek?
 
Dziewczyny a powiedzcie mi prosze. Co robicie jak po 2 h cyckania dziecko dalej płacze.... Wklada raczki do buzi... Sciskajac cycek widze ze mleko dalej leci.... Czy ktoras z Was ma podobną sytuację??
Kończy sie na mm :-(...
 
Basieńka czy to za każdym razem tak jest? I mnie takie cyrki dzieją sie w nocy. W dzien dziecko naje sie i śpi a w nocy ożywia sie, potrafi wisieć na cycu 2 godziny i co odbije i myśle ze sie najadła to z powrotem płacz. Pieluszka sucha, odkrywam, zakrywam kocykiem, nosze i nic postękuje sobie aż sie zmęczy i zaśnie.
 
reklama
Linka szkoda go;( jeszcze takie czopki viburcol sobie przypominam ale to chyba bardziej na kolke.

Gaga trzymam kciuki za szybki termin i powrot do domku

K8sad podziwiam za cycanie dwojeczki :)

Milagros ja nie musze ale zajecia praktyczne wiec chcialabym dla wlasnego spokoju nie opuszczac. Ale dowiedzialam sie ze dzis jest zastepstwo in ie oplacalo mi sie juz jechac za to jutro egzamin wiec musze byc. Generalnie dyrektor poprzesuwa mi terminy egzaminow i usprawiedliwi nieobecnosci jesli bedzie potrzeba wiec luz. Za tydzień tylko rano bede bo b juz na popołudnie do pracy. Za to tatus swietnie sobie radzi z dwojeczka , juz kilka razy zostawal jak ja zalatwialam papierki w pracy zusie i mopsie.
A w tygodniu chce sie w koncu wyrwac na zakupy :)



Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Do góry