reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Joasia musi być dobrze!!! Ściskam i modlę się za Was! Daj znać jak będziesz wiedzieć coś więcej. Na pewno niedługo zobaczysz swojego synka.
 
reklama
Asiu bardzo mi przykro że takie komplikacje spotkały Was na koniec. Wszystko musi skończyć się dobrze. Niech Rafał próbuje ustalić co się dzieje. Musicie teraz być razem.

Jestem w trakcie 39 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji274][emoji254]
 
Joasia myślami z Wami, Młody na pewno sobie poradzi, trzymamy za Was kciuki i ślemy mu z całej Polski bardzo duzo pozytywnych fluidów, sile na pewno da sobie chłopak radę. Trzymajcie sie kochani!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joasiu trzymam mocno kciuki i modlę się za malutkiego i za Ciebie, wracaj szybko do zdrowia i mam nadzieje że szybko będą dobre wieści o maluszku.. Tulam...
 
Asiu trzymaj sie kochana !!! Modle sie za twojego Syneczka oby wszystko wróciło do normy!
Mam nadzieję ze z Toba jest w miare stabilniepo akcji z pęknięciem blizny-
jestem z Wami myslami !
Czekam tylko na pozytywne wiadomosci !
♡♡♡
 
Asia myślę cały czas o Was, nie mogę zająć się niczym innym. Mam nadzieje że w drugim szpitalu pomogą maluszkowi jak tylko będą umieli.
Może chodziło o niedotlenienie które ogranicza się wprowadzając noworodka w stan hipotermii o której usłyszał Twój mąż. Wierze że wszystko skończy się pomyślnie.
 
reklama
Joasia !!!! Modlę sie i trzymam kciuki ! Bedzie dobrze zobaczysz . Pisz ! I bądź silna .niech twój maz nalega na pełna informacje ! Masz do tego prawo . Trzymamy kciuki z Hiszpanii



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry