reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej,ja wczoraj padlam po 21 a Wy tu tyle już napisalyscie [emoji5]
Ja nie mam nic z wyprawki. Planuje ruszyć temat dopiero w sierpniu jak już będę bardziej pewna że wszystko skończy się dobrze. Niestety z moim wzjg jeszcze wiele może się przydarzyć po drodze. Dlatego nic nie kupuję. Ale czasem coś już oglądam [emoji56] mamie powiedziałam że jeśli chce coś kupować to proszę bardzo ale ja nie chce tego jeszcze widzieć i niech zbiera to u siebie.

Z łokciem na szczęście lepiej. Zmienili wczoraj antybiotyk na mocniejszy i obrzęk jest już mniejszy. Ale wczoraj lekarz nastraszyl teżcem czy właśnie zapaleniem kości. Dziś znowu na kontrolę.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milia no nie idę, chociaż mama strasznie truje żebym przyjechała, ale nie. Już nie mówię psychicznie ale ja też fizycznie nie mam na to siły, słaba dziś strasznie jestem, nie wyobrażam sobie iść na pogrzeb i to jeszcze z małym dzieckiem na rękach, bo przecież nie mam go z kim zostawić.

W sumie ja w tamtej ciąży też nie mogłam za bardzo poszaleć z wyprawka. Kupiłam 1 komplecik ubranek, pościel i art higieniczne tylko. Cała resztę jakoś podostawałam stopniowo, trochę od szwagierki trochę od cioci. Z jednej strony mega oszczędnośc z drugiej trochę mi żal, że te zakupy mnie ominęły.

Keejti znalazł na fb kumpla z którym lata się nie widzieli i tak sobie wymyślili że może byśmy się tam przenieśli i razem by firmę otworzyli, on się chwyta tego pomysłu ochoczo bo tu w ciągu 2 mies max skończy zlecenia i dalej pracy póki co nie ma. A ja sama nie wiem co myśleć, boję się trochę. Z drugiej strony siostra męża wyjechała rok temu, bo tu nawet na jedzenie nie starczalo i im często dawalismy i zupełnie inne życie, tam z najniższej krajowej wyzyjesz, tu to starcza na wynajem kawalerki już na opłaty nawet nie ma, więc jest różnica. Dla nich to był bardzo dobry rok, więc męża to chyba zachęca, a tu go nic nie trzyma, nie ma tu żadnej rodziny, tzn brata gdzieś ma ale nawet nie wiemy czy w więzieniu czy wyszedł czy w ogóle jeszcze żyje, siostra w UK, więcej rodziny nie ma.
Boję się tego wszystkiego ale niech sobie robi co chce, on ostatnio chodzi strasznie przygnębiony, a ten pomysł jakby go ożywil. Zobaczymy, za 2 tyg ma lecieć tam na weekend zrobić rozeznanie.

A ze spontan? My tak lubimy, tuż przed ciąża, albo jakoś na początku jak jeszcze nie wiedziałam chciałam zrobić na obiad lasagne, pojechaliśmy do sklepu po składniki, ale na parkingu mąż mówi "jedziemy nad morze?" i pojechaliśmy (mieszkamy w Krakowie). Dawniej często dzialalismy spontanicznie, teraz przy dziecku się to jakoś uspokoiło, więc ten ostatni wyjazd mocno utkwil w pamięci... Normalnie jakby powiedział mi o UK to pewnie spakowalabym się tego samego dnia i niech się dzieje co chce, ale teraz małe dziecko i ciąża inaczej do tego podchodzę...

Milia no ja np miałam 1 paczkę najmniejszych pieluch 1 większych a potem już 3 :-) ale mój synek był duży od razu.

Diabliczka górna jedynka ale jestem dobrej myśli, bo jakby trochę lepiej jest :-)
Męża wkurza brak perspektyw tu i chyba liczy że tam mu lepiej będzie.



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katerineczka ale moze jakas infekcja pochwy.. choc nie wiem czy wtedy crp jest podwyzszone ale moze warto to spr.. gin juz niedlugo wiec sie dowiesz..

Emelka moze nie bedzie tak zle z tym lokciem i antybiotyk tym razem pomoze..

Dzis w auchan sa zabawki -20% a wypatrzylam tania zjezdzalnie i piskownice dla mlodego i akcesoria do piasku.. bedzie prezent na dzien dziecka juz :-)
 
Super z tym spontanicznym wyjazdem nad morze[emoji5] mój często pyta w weekend co robimy/gdzie jedziemy ja mówię że nad morze Ale jakoś nigdy nic z tego nie wyszło [emoji22]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linka i to jest najpiękniejsze ♡♡♡
Aob bo ma inne rzeczy których się teraz uczy, przyjdzie czas na tulenie ♡ Sz tez budzi sie na smoka ale od kilku mies śpi ze mną. Wcześniej co chwilkę się przebudzal :/
Maleducada może to nie taki zły pomysł. Pojedzie,zobaczy...uszy do góry
My lezymy,może zaśniemy ...

Zjadłabym gołąbki mamy mmm

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1464426608-1d1mld.jpeg
1464426626-1d1mld.jpeg
która ma blisko Auchan to lecieć lecieć ;) gajtki za 28zl :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aob66 no dokładnie może się trochę uspokoje w ten poniedziałek, dzięki wielkie

Iza bardxo fajne spodnie

Maleducada fajnie ze oboje się tak dobraliscie, u nas ja jestem spontaniczna a mąż wręcz przeciwnie. Wiec raczej wszystko planujemy. ..

Ja jeszcze nic nie kupiłam dka Maluszka ale oglądam w internecie i sklepach

Wyslalam dziś męża do Lidla po crocs y dla małego, o 9 nie było ani jednej pary dziecięcej . Bez sensu takie promocje. ...
 
reklama
O a jak to się stało że ja te buciki w Lidlu przegapilam.
A dziś od rana to poczta to plac zabaw, jeden z naszych ulubionych obiadów już zjedzony dziecko śpi mąż w pracy tylko ja mój brzuch i truskawki <3

Maleducada zazdroszczę spontanicznosci ;) powiem Ci ze jak taka sytuacja to może faktycznie warto. Tym bardziej że ma tam siostrę i kumpla. A tu macie swoje mieszkanie czy z rodzicami? Tam by pewnie trzeba było wynająć. Mija bliska kuzynka wyjechała po studiach bo tu było ciężko z pracą a i w mieszkaniu ciasno. Pojechała w nieznane praca jako sprzątaczka, wynajęte mieszkanie siedzi już parę lat. I co? Założyła własną firmę sprzątająca odkłada cały czas pieniądze, poznała super ludzi i świetnego narzeczonego już też Polaka i szukają właśnie domu do kupienia. Także da się. A żeby nie było on po studiach budowlanych pojechał do pracy fizycznej a jest nadzorujacym budowy metra. I mówią że nie wrócą za nic.

Ja miałam tyle szans wyjechać do Niemiec i mielibyśmy tam spore plecy no ale ja jestem z tych co się boją takich decyzji.
Także glowa do góry, zrobi rozeznanie i może akurat warto. Raczej nic nie stracicie
 
Do góry