reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

mania - nie bój się antybiotyku!! koniecznie trzeba się wyleczyć, żeby dzidziolek był zdrowy i żebyś się nie osłabiła za bardzo :) :) Nic się nie bój (w każdej mojej ciąży lądowałąm prędzej czy później na antybiotyku, więc rozumiem ze się obawiasz :) )

aob - w niedzielę nic, myślałam że odpocznę, ale muszę TZ w pracy pomóc.. pilnie n poniedziałek rano musimy jedną rzecz przygotować.. oj słabo ze mną, na prawdę :( ale może mój nastrój to też kwestia osłabienia od anemii.. nie wiem, najchętniej położyłabym się gdiześ w ciemnym cichym miejscu i po prostu po ludzku odpoczęła.. :( :(
 
reklama
Apropo kolejek mnie w aptece w zaawansowanej ciazy pani poprosiła
Przed babka ktora mi sie wcisnela zreszta - jaka była sfera za mna starych bab, dopiero farmaceutka mowi ale ta Pani jest w ciazy, to tylko słyszałam
Komentarze , kto to widział
Zeby dzieci miały dzieci i powiem Wam ze nawet sie nie zdenerwowałam bo w tamtym roku kończyłam 30ke i miło było usłyszeć ze wyglądam jak dziecko hehe :) ja nie tyle w ciazy co z dzieckiem nauczyłam sie korzystać ze swoich praw :)

No nic miłego wieczoru bo my dzis mamy imprezę urodzinowa moja i meza :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dziewcxyny przepraszam ze tak tylko o mnie ale troszkę się przestraszyłam toxo ok I cukier tez za to CRP mam 15,01
I tak czytam w necie to dziewczyny w ciąży antybiotyk dostają przy takich wynikach. .
Od czego mi się ten stan zapalny mógł zrobić? Mocz mam ok
 
Linka ojej, to poważnie rozcial. Dobrze, że Ci pokazali co i jak na przyszłość będziesz wiedziała, bo pewnie różne skaleczenia z dziećmi nieuniknione.

Co do pasów, w tamtej ciąży na pewnym etapie przestałam zapinac i już :-) ale wtedy nie jeździłam chyba szybciej niż 120, teraz jeżdżę różnie, więc jak uznam że czas pozbyć się pasów (w sensie jak mi będzie na brzuch wchodził) to kupię adapter.

Ewa ja różnie śpię, nie koniecznie na lewym.

Martini ja z wyprawki mam do kupienia pampersy tylko i ewentualnie rożek bo mam taki trochę poprzebarwiany :p jeśli już o tym myślisz poszukaj odpowiedniego wątku, bo mamy tu i wyprawkowy :-)

Iza ojj, takie straty są chyba najtrudniejsze... Przy pierwszej ciąży na forum spotkałam na taka dziewczynę która urodziła pierwsze dziecko w 23 tc! Ale jej synek dał radę, teraz jest malutki, drobniutki i słabo widzi ale jest... Chyba 6 lat ma już.

Jeśli o kolejki chodzi to nie mamy za bardzo co liczyć na uprzejmości. W tamtej ciąży raz JEDEN mi się zadrzo, właśnie w rossmanie kasjerka poprosiła mnie bez kolejki (byłam już po terminie porodu wtedy) i co? Babeczka która stała przede mną wielce oburzona...
A w autobusie też raz mi ustapiono miejsca, ale dopiero po tym jak zemdlalam, więc tego nie liczę.

Mania ja miałam angine na początku ciąży, ale obyło się bez antybiotyku.

Emka wszystkiego najlepszego! :-)



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i nasz wyjazd już zakończony. Mąż dostał temperatury jakiś obrzęk się zrobił na tym łokciu. Więc wróciliśmy do Wawy i znowu na sor [emoji53] teraz chyba jakiejś pielęgniarki potrzebujemy dwie kaleki w domu [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalka, to pech, zdrowia!

Em Ka, wszystkiego najlepszego i udanej imprezy :)

Mania, tak jak Ivi pisze, nie bój się duomoxu, to bezpieczny antybiotyk i wiele z nas brało go teraz albo w poprzednich ciążach, ja właśnie w poprzedniej też brałam.

Maleducada, to jakieś pasmo nieszczęść, oby wszystko szybko poukładało się po Twojej myśli, a jak nie czujesz się na siłach iść na pogrzeb, to nie idź, chyba nikt nie będzie Ci miał tego za złe?
 
Ja bym na pogrzeb nie poszła...

Emalka mam nadzieję że to nic groźnego i szybko obrzęk minie

Em ka najlepszego :)

Co do wyprawki ja nie mam nic [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros, w poprzedniej ciąży tez późno zaczęłam kompletować wyprawkę i zdążyłam :)
Pierwszy to chyba kupiłam wózek - zaraz po Bożym Narodzeniu, a termin miałam na kwiecień (poród 19.03), wcześniej dosłownie kilka ciuszków, nie więcej. Potem styczeń/luty kupowałam ciuszki, jakieś art. higieniczne, kosmetyczne, koszule do szpitala. Łóżeczko zamawiałam w marcu i przyszło dzień przed moim niespodziewanym pójściem do szpitala i cc , a materac i butelki zamawiałam ze szpitalnego łóżka przed cc ;) Kurierem przyszło po 2 dniach, także mąż na spokojnie zdążył wszystko przygotować ;)
 
Milia ja lubię mieć wszystko wcześniej ale to wszystko kosztuje wiec będę musiała zrobić listę i co miesiąc coś kupic :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mania jak najbardziej bezpieczny.

Diabliczka są 5 i 6

Ivi ja też tylko ja się boję ciemnych pomieszczeń ale zdecydowanie bym się odciela i odpoczela.

Emka to sto lat!
Maleducada a co to za pomysł z tym UK taki spontan?
 
Do góry