reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dzień Dobry

Mama-4 i Majdaczek ogromne kciuki

pisałyście wczoraj czy faceci coś zagadują o porodach, mój na ten temat nie wszedł ani razu ale o maluszka często zagaduje pyta czy mu tam ciepło jest albo jak mu powiem żeby mi nalał pól szklanki picia to leje mi całą i mówi, że małemu też się chce pić ;)
Wy to w większości macie porody za sobą to będzie mój pierwszy i nawet boje się o nim myśleć
 
reklama
Dzień dobry ;) u mnie dziś m w domu to mogę poleniuchowac ;)

Oj ja też bym sobie rzęsy chciała zrobić co lepsze zagęszczanie, przedłużanie, jaką metoda? Może po czerwcowej wypłacie bym w końcu zrobiła to wtedy tylko krem bb i jazda :)

Diabliczka to może pampersy słabe? :)

Ja już po lekkim śniadaniu a jeszcze racuszki drożdżowe rosną.

Dzisiaj mam wychodne na paznokcie i wogole chyba pół dnia w wannie przeleze.
Iza może lody? ;)

Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty.

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diabliczka, całe szczęście, że synkowi samo przeszło, a tego niespania współczuję, ja śpię mało, ale śpię, a jak pomyślałam, że jutro powinnam wstać wcześniej i porobić wyniki, to tak się zdołowałam, że postanowiłam jechać jednak w sobotę do innego, gdzie jest drożej, ale nie ma dużych kolejek, więc mogę później...
Okres od poniedziałku po Bożym Ciele do końca czerwca mnie przeraża, bo codziennie mamy jakieś wizyty, w tym wyjazdowe, albo moje albo Małgosi,2-3x w tygodniu to jeszcze luzik, ale jak spojrzałam w kalendarz i zobaczyłam, że 4-5x w tygodniu będzie przez cały m-c to się załamałam lekko. Dom zarośnie brudem, a obiady chyba będą kupne z mrożonek...

Aob, u mnie tym razem mąż też będzie tylko wpadał na chwilę do szpitala, bo musi zostać z małą w domu.
Kciuki za szczepienie!

Mamo czwórki, Majdaczek powodzenia na wizytach :)
 
Kurde moj maly dopiero zasnal i min godz musi spac jak nie dwie a na 11 mielismy jechac ehhh troche sie spoznimy i pojedziemy na 12 i jak zwykle pewnie bede musiala go budzic albo wziac na spiocha bo awaryjnie juz go umylam i ubralam jak trzeba... nie lubie takich akcji :/

Milego dnia.

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kejtii teraz to możesz zagęszczanie i przedłużanie w jednym robić. Tylko ostrzegam ze długotrwałe wczepianie niszczy nasze rzęsy. Ja od 2 lat mam zageszczane i po zdjeciu całkowitym sztucznych mije wygladaja jakby je wycieli króciutkie, jednak sztuczna rzesa nawet cieniutka dla naszej rzęsy to obciążenie i łamią się.

Ja jutro mam wychodne na pazury i regulacje woskiem brwi bo z natury mam gęste i grube jak chłop

Dziś gotuje krupniczek na boczusiu, ma przyjść mój znajomy z pracy z przed lat z którym się przyjaźnie będę go karmić bo nie ma kobity w domu, ja samotna on samotny trzeba sie ratować :-)
 
Emka to prawda że mężom się to zmienia. Mój też nie chciał być przy porodzie a jakoś na końcówce mu się odmienilo i bardzo żałował że jednak zrobili cc.

Iza miałam dokładnie tak samo. Tzn impreza wprawdzie była na wsi, ale mieszkanie zapuszczone mega, bo mąż sam tu też opijal, a wcześniej też nie bardzo sprzątal. Pamiętam wróciliśmy że szpitala i on poszedł spać bo zmęczony a ja sprzatalam, rana bolała, ale wkurwienie działa znieczulajaco :p

Lilith no to takie bardziej zwykle ciasto, ale nam ma pełnić funkcję tortu. Pytaniem o beze mnie zagielas :p nie znam się. Takie zwykłe małe beziki na wierzch dekoracyjne głównie daje.

Milagoros też kiedyś codziennie rano robiłam makijaż, a teraz? Ojej nie pamiętam kiedy ostatnio :p

Linka a to z nadmiarem odwiedzających w szpitalu po porodzie to prawda. Ja na sali miałam 2 dziewczyny. Do jednej przychodził mąż i mama, to spoko. A druga zapraszala ciągle kogoś, serio, jakieś koleżanki z którymi się rok nie widziała i w ogóle. Ciągle było u niej tłoczno! A poza godzinami odwiedzin wisiała na telefonie i ciągle z kimś innym gadala. Odpocząć się nie dało, tylko czekałam aż do domu pójdę.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koalka u nas wszystkie mieszkania z tego programu są w centrum Krakowa tylko niestety do remontu, często generalnego.Trzeba zainwestować od 20tyś wzwyż w żalezności od zakresu remontu.

Kurczę na wizycie-przy badaniu zaczęłam krwawić żywo czerwoną krwią. Sporo tego było. W domu w toalecue powyórka.
Gin mówi że to z szyjki i więcej nie będzie mnie badał.
 
Koalka wiem właśnie ze to niszczy dlatego tak na co dzień nie robiłam. Ale teraz ze codziennie nie chce mi się malować i że gorzej wyglądam. A poza tym mam zachcianke.

Dziewczyny u mnie się na co dzień fajnie sprawdza ten cc czy tam bb z mixy. On jest antybakteryjny a od razu inaczej twarz wygląda lubię go bardzo.

Maleducada bardzo współczuję. Mój by na kopach wyleciał i nie wrócił za takie coś. Ale bardzo się angazowal a teraz też podlamal się tym mieszkaniem i jakoś tak wszelkie tematy ucichly

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emka to też prawda, że przychodzi taki moment że wszystko Ci jedno. Też tak miałam. Leżałam naga bo cc, przede mną pełno studentów a ja już się w ogóle nie przejmowałam nimi.

Milagoros ja po cc jak jeszcze znieczulona byłam to prosiłam żeby wzięli małego na chwilę, albo chociaż przewinac pomogli, bo przecież nawet nie miałam jak po pampersy sięgnąć, a tam rodzinie wchodzić nie wolno i co? Usłyszałam, że one się nami zajmują i przysla kogoś do dziecka z oddziału noworodków, 3 razy ten sam tekst i zero jakiejś więcej reakcji. Taka znieczulona musiałam się dzieckiem zająć.
Jak widać nie zawsze tak chętnie dziecko biorą.

Wiklinka to miałaś serio super w szpitalu :-)



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Koalka u mnie teraz już coś widać, ale w pierwszej ciąży dopiero w 5 miesiącu a w ubraniu po 7 :p

Diabliczka ojej, ja sobie nie wyobrażam nie spać.
Normalnie też w nocy przewijasz? Ja kiedyś jak kupiłam biedronkowe dady to musiałam co chwile ale na pampersie cała noc dajemy radę...

Mama czwórki to ja całkiem nie w temacie jeśli chodzi o mieszkania komunalne :p



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry