reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Oo Ivi super. Choć też myślę, że późno. Moja pierwsze po roku, drugie bo ma dwie dziurki po 2 roku i od 2 lat prosi o 3. Ale to ze szkołą koliduje.. Wiec nie wiem.. Może dostanie w prezencie jeszcze..
Pogoda nam sie popsuła a akurat wychodzę..

Princeseczka a zatwardzenia nie ma?
Ja tak macice powiększona czuje u siebie.. I już muszę kucac z rozlozonymi nogami haha.
 
reklama
Princeseczka wydaje mi się, że to normalne, dzidzia zajmuje już kawał miejsca, macica się rozciąga i mięśnie wszystkie również więc i ciągnie...ja np. mam takie odczucie
 
Witam was ostatnio prawie wcale się nie udzielam ale naprawdę brakuje mi dnia a wieczorek staram się podczytac ale zawsze sen zwycięża.

Mam do was pytanie czy wiecie czy w ciąży można brać neomag skurcz bo tylko to mam w domu a mam lekkie skurcze a nie chce jechać na ip
 
Lilith- no mam czasem zatwardzenie ale akurat dzisiaj bylam w wc. Teraz leze i nawet przy lezeniu przez minute moze dwie czulam ten ucisk...
Eh zaczynam swirowac:-/ w poniedzialek wizyta i u mnie to juz chyba zasada ze na tydzien przed wizyta zaczyna mnie cos nie pokoic :-/
 
Wracam sama:( musimy czekac na transkrypcje aktu ...wtedy bez problemu dostanie wize:( czyli dojedzie w sierpniu :(rycze jak bobr
 
Wiklinko, tez czekalam na wiesci..
Mysle lodobnie, lepszy sierpień niż listopad czy grudzień.
Ty nie możesz jeszcze trochę zostać u niego bądź odstawić core do domu by mama się nią zajęła by pobyć z nim trochę dłużej?
Wiesz, że czas szybko leci.. Juz połówka mają, niedlugo czerwiec i potem lipiec to odliczanie.


Princeska, a masz tak czy weźmiesz magnez czy nospe? To macica raczej, nie martw się. No a lekarz tez szybciutko.

Czujecie to rozejscie miesni i kości? Ja mam czasem wrażenie, że się rozwarstwiam na dole w boki..ból okropny..i na pachwiny nachodzi..
 
Dzięki, myślę że melisa to nie pomoże a co to jest hydro bo nigdy nie słyszałam o tym Lilth? Potzrebuje właśnie cos doraźnie żeby w razie nerwicy napadowej usiąść na dupe i się uspokoić.

Ivi zwolnienie mam ale to tylko dla Zus bo prowadzę działaność więc i tak chodzę dopilnować spraw i stres nie unikniony
Fajnie że uszka przebite, od ktorego wielku najbezpieczniej przebijać dziurki?

Wiklinka współczuję, to nie fajne jest zostawić swojego ukochanego i jechać samej. Pocieszajace to że to sierpień nie grudzień.

U mnie ciągle czuje jak boli mnie podbrzusze takie bóle rozciagające, to chyba czas bo leci 14 tydzień zaraz brzuch wyskoczy więc wszystko sie rozpycha.
 
reklama
Do góry