reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Wiklinka cudowna córka. Dobrze że znaleźliście swoje miejsce na Ziemi. [emoji5] wrócić tez sie uda.[emoji5]


Wczoraj miałam dziwny dzień. Wszystko co jadłam było dla mnie gorzkie [emoji53] ogórki, śmietana do mizerii ,sałata lodowa. Pierwszy raz mi się tak porobilo[emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam z ranca :)

Jostyna, Keejti Wam rowniez gratuluje wszelkiech ruchow :)

Lilith a ja dalej fanka ale bb probuje troche zmylic pozostalych ;)
Ruchy hmm tez jeszcze nie to ale ciesze sie ze juz cos jest :)
To mi serducho tez czasem tak wali.. przy przyjeciu do szpitala cisnienie mialam cos kolo 95/65 i puls 99 heh to dopiero mnie zdziwilo :)

Wiklinka sluczna cora :* i w zyciu bym nie powiedziala ze mieszana.. przykre jest to co tu w Pl sie dzieje :/
Moja sis smieje sie ze ja i moja rodzina mozemy byc brani za uchodzcow i wystarczy nam odpowiednio sie ubrac.. tez wszyscy mam ciemniejsza karnacje ale cos jak Twoja cora i ciemna oprawe oczu wlosy.. a do tego moj maz czesto zostawia sobie delikatny zarost.. noo i fakt wygladamy inaczej :) mnie kiedys tez czesto pytali skad jestem (turcja, hiszpania?) Ale wtedy farbowalam sie na czarno..
Tak czy inaczej dziewczyny dobrze mowia jak sie nie da na spokojnie to podramatyzuj...
A co to za metida OPOL?

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiklinka mam siostre starszą która jest z Tunezyjczykiem, fakt nie mają dzieci ale czego się nie nasłuchała tu w Polsce, że brudas że ją porwie do sobie i uwięzi jak kilka innych żon. Całe zło świata mu przypisywano. Obecnie mieszka we Wloszech w Milano i nikt tam problemu nie widzi ze związku Tunezyjczyka z Polką.
 
Witam porannie ja dzis wściekła jestem 2 starszych poszła do teściowej wczoraj i co nadal ich niema , nienawidzę do tej kobiety dzwonić a jestem zmuszona bo niedługo chce zbierać się do przedszkola a dziecka brak a nawet nie wiem w co go ubierze a poza tym z maxem problem będzie bo on tylko z michasiem chce chodzić .. a jej można tłumaczyć a ona i tak swoje

Ja cały czas na magnezie i nospie twardnienia brzucha cały czas we wtorek musze do giną podejść bo zaczyna mnie to niepokoić juz ...

Keejti ja mam Inhalator Inspiratoin elitę Philipsa i sprawuje się dobrze mam go 5 lat i użytkuje bardzo czesto przy mojej 4 wymieniam filtry tylko i nebulizator co jakiś czas
 
Witajcie :)
A wlasnie kejti ja mam jakiś philips pro... Cos tam :)

Wiklinka córeczka śliczna :) faktycznie w Polsce teraz pobytu nie ułatwia sytuacja z zamachami , niestety zauważyłam u siebie takze taka obawę , mimo ze sama mam kilku znajomych muzułmaninow to obcych sie po prostu boje , a ci co zostawiają jakies głupie komentarze czy gesty sa po prosty niewychowani :/
Apropo mi sie zawsze marzyło mieć dziecka mulatka o czym mój maz dobrze wie i powtarza mi ze ob ma czarne serce hehe :)

Linka czyli nie oddała wnuków wieczorem tak ?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dzięki, muszę coś na szybko kupić bo kaszel mu doszedł.

Wiklinka cora urocza , współczuję tych okropnych komentarzy:( ale po trochu zazdroszczę Włoch. Ja nie miałabym odwagi gdzieś się przenieść.

Princeseczka a ja właśnie lubię :d

Ivi gratuluję egzaminów!

Lece po pampki do stokrotki bo promo:)

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się na początku tygodnia. U nas pogoda okropna, pochmurno, a zimno tak jakby za chwilkę miał padać śnieg. Brrrr. Kiedy wreszcie zrobi się ładnie?
U mnie uspokoiło się. Po tym piątkowym incydencie, nic złego się nie działo. W piątek do wieczora czysto, w sobotę rano trochę mniw plecy bolały, ale to chyba z tego intensywnego leżenia. Wzięłam nospę i koło południa przeszło. I co najważniejsze sucho. Niedziela też dobrze, jedynie to miałam straszną mogrenę, ale Ja mam niskie ciśnienie i każdą zmianę pogody strasznie odczuwam. Dzisiaj też czysto. Doradźcie mi, moja gin jak do mnie w piątek dźwoniła, mówiła, że jeżeli chce to mogę do niej przyjechać dzisiaj po południu, żeby sprawdzić czy na pewno jest wszystko OK. Nie wiem co robić, bo w ten czwartek mam pierwsze prenatalne i też ona mi będzie robiła. Nie wiem czy zaczekać do czwartku? Co byście zrobiły na moim miejscu? Dodam, że nic złgho się nie dzieje, że jakoś mam przeczucie, że będzie dobrze. Staram się teraz o tym dużo nie myśleć, a wiem, że jak nastawiem się, że dzisiaj pojadę to znowu będę schizować do popołudnia.
 
Właśnie nie bo jak już do niej pójdą czego nie lubię ( Michał miał 6 urodziny 12 i poszedł z pierworodnym ja uświadomić o tym fakcie ) to wydzwania żeby zostali i nie chce ich wyrywać babce żeby zapałkany był michas a ona nie rozumie ze mi to wszystko rozbija cały plan dnia na szczęście przyszli juz i szybko tam nie pójdą znowu bo michas czoło rozbite , plaster na czole pierworodny mówi ze się nadzial na półkę :wściekła/y: doskonale wiem ze takie sytuacje się zdążają z tym ze mieszka w bloku obok i nie zadzwoniła żebym przyszła zobaczyć co i jak i ocenić sytuację .. w każdym razie babcia mu czymś popsikala i zakleila :(

Dobra teraz to już ubieramy się bo zaraz spóźnienie będzie ;-) ;)
 
reklama
Wiklinka mała słodka, ale nie powiedziałabym że mieszanka :p a to co piszesz o reakcjach zaskakujące! Chociaż w sumie tak sobie przypominam, że jak kiedyś wyszłam na miasto z czarnym znajomym to też się wszyscy meeega na nas gapili, ale żadnych komentarzy nie było.

A nagonke na "uchodźców" rozumiem. Też się ich boję i nie chce w tym kraju.

Emalkadream ja też odczuwam w tej ciąży czasem jako gorzkie wiele rzeczy, ale to raczej takie które czasem mogą mieć naturalny delikatny posmak goryczki, np. płatki jaglane albo makaron kukurydziany.



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry