reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith potwierdzam Holle mniam, ale ja najbatdziej preferuje jednak zwykłą manną. A zbożaki moja wymądrzała koleżanka przyniosła kiedyś Zuzi to dostała na dzień dobry zrypke i jako dowód że ta kaszka nie nadaje się dla dzieci zrobiłam ją Zuzi, a ona tylko polizała i tyle. Tak ją ten cukier obrzydził chyba. Ale wiedzialam ze nie bedzie chciala, bo żadnych tych owocowych kaszek nigdy nie jadła.
 
reklama
Karola_ae No niestety szybciej sie nie udalo, nagle tyle chetnych :).
Miesiaczke ostatnia mialam 18 lutego, teraz powinnam dostac 15 wiec dzis jest tydzien jak @ nie ma. Cykl... laski nie moge sie na tym polapac, jak to obliczyc? :D Wedlug internetowego kalkulatora wychodzi ze mam 26 dniowy :)

Venuss23 Moja Oliwia caly czas pyta kiedy dzidzius juz bedzie bo nie ma sie z im bawic. Ale tylko siostrzyczka wchodzi w gre, bo brata nie chce :).

Dzis dobry dzien, ani kropelki plamienia, pokazal sie w koncu czysty sluz :-D, i brzuch tez nie boli. Niektore z Was pisza ze nie maja apetytu.. ah zazdroszczam ja mam taaaakie zachcianki! Dzis ziemniaki z boczkiem i maslanka :D
 
Lilith infekcje Lenka przechodzila dwa tygodnie temu, luekocyty 500 plus erytrocyty. Dostala antybiotyk i po kilku dniach bylo lepiej. Na wizycie kontrolnej nie bylo jeszcze wynikow z lab ale GP powiedziala ze jak cos bedzie nie tak to zadzwoni. Pochodzila kilka dni do szkoly i teraz znowy goraczka i skarzy sie na uszy. Lekarz mowi ze infekcji nie ma ale ma zatkane przewody wiec ja moze pobolewac. I teraz nie wiem czy to kontynuacja po infekcji ukladu moczowego czy juz cos innego. Na USG skierowanianie dostala na razie, jak miala infekcje 2 lata temu to bylysmy i bylo ok.

migduch ja testy robilam przez tydzien codziennie bo nie moglam uwiezyc wiec spoko wszystko w normie :-) :)
 
Gwiazdka a z jakiego kalkulatora korzystasz i jak on ci wylicza ze masz cykl 26 dniowy? Ja jak korzystalam z kalkulatora to trzeba bylo wpisac np dlugosc fazy lutealnej i wtedy kalkulator wyliczal dlugosc cyklu...gorzej ja nie wiesz jaka ta faza ma dlugosc i wpisujesz na oko, to wtedy dostajesz tez dlugosc cyklu "na oko";)
 
Gwiazdka a z jakiego kalkulatora korzystasz i jak on ci wylicza ze masz cykl 26 dniowy? Ja jak korzystalam z kalkulatora to trzeba bylo wpisac np dlugosc fazy lutealnej i wtedy kalkulator wyliczal dlugosc cyklu...gorzej ja nie wiesz jaka ta faza ma dlugosc i wpisujesz na oko, to wtedy dostajesz tez dlugosc cyklu "na oko";)

W sumie nie tak doslownie to kalkulator cyklu. Tutaj Link do: Kalendarz dni płodnych - pierwszy dzień cyklu 18.02.2016 i cykl 26 dni wpisuje date ostatniej miesiaczki, i cykl zaznaczam wtedy wyskakuje tam tez kiedy powinna byc nastepna @, i zgadzam mi sie wszystko jak wybieram cykl 26 dniowy. Inaczej tego nie ogarne :D
 
Polis a ufasz swojej gp? Ja bym poszla znowu bo nie powinna chyba ta goraczka się tyle utrzymywać.. My z synem w szpitalu byliśmy i o same siuski w tym wypadku było ciężko hihi.
Gwiazdeczko ja na początku też miałam ochoty..np.na mięso czy zupy lub pomarańcze.. Ale te ziemniaczki brzmią pysznie..
Z tymi kaszkami to nawet smaka mam ale mlecznego nie przelkne..

Dorota..chyba se wykrakalam bo mnie takie wymioty dopadly, ze nie moglam się znad ucha podnieść..co dziwne..właśnie sama żółć.. Czy Wy też teraz tak musicie dużo jesc? Zjadlam posilek malutki przed 1 wiec nie wiem skąd to.. Teraz ochoty nie mam na nic..za to polecam Eukaliptusy na mdłości czy wymioty.

Moj zabrał syna na zakupy i po core, zas leze z ta solą..

Gaga klade się z rana na moment..mam takie wzdęcia ze mi to pomaga ale teraz dziwnie sypiam..na plecach..
 
Grrrr. Ale wkurza mnie ta apka! Tyle się napisałam i szlag trafił posta.

Któraś z Was używa tapatalka, prawda? Działa bez zarzutów? Bo chyba się przerzuce...
 
Gwiazdka aaaa czyli ten kalkulator jest do dni plodnych po prostu:) Ja mam taka aplikacje na telefonie i w sumie tez fajnie mi wyznaczala plodne....chociaz mozna to tez zrobic samemu;) Ja sie posilkowalam aplikacja ale i tak obserwowalam swoje cialo i dla pewnosci uzywalam testow owu, u mnie sie sprawdzaly:)
 
reklama
Do góry