reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Agulek kciuki.

Venuss mój na szczęście w tygodniu nie pije, no ale rozmowa będzie poważna bo muszę powiedzieć co mi się nie podoba, pewnie się poklocimy bo mojego to najchętniej jakby głaskać po główce i zgadzać się z tym co powie to byłoby dobrze, a on zaś uważa że ja zawsze muszę mieć tak jak chce i on musi tak zrobić. No niestety, przecież nie muszę mieszkać i zgadzać się na jego picie i remont co nie? Ech czy oni wszystko muszą komplikowac? :-)

Mama czwórki zjedz coś, bo jak będę chciała króliki to będę je mieć tylko muszę mieć kasę na nie, a powiec te na wsi to one są po to aby były czyli zabijają i na mięso? Nie obraz się za pytanie
 
reklama
Mmmmm królik :-) dawno nie jadłam. No właśnie a tak z ciekawości to nie chorują te króliki,bo tutaj znajomy miał i jednego roku wszystkie mu padły:-( A co do miniaturek to moja córka ostatnio nas namawia na królika. Długo taka miniaturka żyje? Jaka dużą rośnie? I jakie masz to podłoże, bo u nas trociny nie wchodzą w grę. Narazie i tak czekamy na testy,bo mała ma alergie.
 
Dorota jak nie wiesz co z mięsem to chętnie przygarne :p ja najbardziej lubię z masłem i czosnkiem :-) podobno mięso z królika jest bardzo zdrowe :-) tak jak z niedocenianej aż do ostatniego czasu gęsi owsiane.Kiedys takiej gęsi czy królika to nie kupiło się w sklepie a teraz?
 
No nic pora iść znowu trochę popracować ;-) A jak wrócę dziś wcześniej to robię zaczyn i jutro pieczemy nasz domowy chlebek i mazurek :-) juz nie mogę się doczekać :-)
 
Dzien dobry mamusie.

Witam Cie nowa mamo ;)

ivi gratulacje serduszka!

LILITH odnosnie Twojego postu zebysmy nie daly sie zwariowac.. Bo to mnie miedzy innymi dotyczy. Ok, nie musze na forum o tym pisac biadolic i uzalac sie, ale wewnetrznie takie sa moje odcucia i nikt tego nie zmieni :(
p.s. nie jestem urazona.

A bedac w temacie krolikow, to u mnie kolo domu taki sobie kica
12800408_992902940786675_1811322488398928228_n.jpg
skad sie wzial, nie wiadomo :)
 

Załączniki

  • 12800408_992902940786675_1811322488398928228_n.jpg
    12800408_992902940786675_1811322488398928228_n.jpg
    119,4 KB · Wyświetleń: 455
Gwiazdka- ale wielgachna bestia, uroczy jest:happy:

Venus- królik miniaiturka jest średniej wielkości. Wiem, że to ogólnikowe bardzo stwierdzenia ale nie bardzo wiem jak to inaczej określić.Nie ma co liczyć , że pozostanie taki jak kupiony, bo najczęściej sprzedają młodziutkie króliki, wiadomo, że dorosły będzie większy. Jeżeli chodzi o długość życia to żyją ok. 7lat. Jedzą siano, świeże warzywa i owoce i ew. gotową karmę, ale ja wolę dawać warzywa.. Ściółka tak wygląda, dodatkowo na nią daję siano, które sobie skubią
http://www.pelletsfarm.pl/wp-content/uploads/2015/04/worek_maly.png
 
Dziewczyny a właśnie. Wczoraj oglądałam jakiś filmik i zauważyłam, że ostatnio jakaś ckliwa się zrobiłam. Łezki mi się czasami kręcą i jakoś szybciej się wzruszam. Wcześniej mi się to nie zdarzało :-) Czy Wy też tak macie?:-)
 
reklama
Witam dzisiaj.
Lilith wizytę mam na 11 50 Ale pewnie będę musiała z pół godz czekać bo rzadko jest tak żeby wejść od razu. Czuję powoli stres.
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dziś
 
Do góry