reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros ja myślałam żeby spróbować sn, ale wczoraj po tym nocnym bólu brzucha to sobie przypomniałam jak przy porodzie mówiłam, że nigdy więcej.

No, a dziś u mnie noc spokojna. Wczoraj zjadłam 1/3 z tego co dzień wcześniej, więc pewnie dieta mi pisana :-/ po porodzie nic ze mnie nie zostanie :-/

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj maluszek też czasami kopie jak szalony, dosłownie cały dzień go czuć... a potem pojawia się kilka dni że cisza.... coś tam niby się kręci ale bardzo spokojnie- wiec cięzko w ciągu snia wyczuć.
Nie martwcie się mamusie, myśle ze to normalne :)
 
Aob na bank dziecko uciskalo bo był moment jak mi twardniał brzuch...dobrze że już po i nie życzę nikomu.

Ja dzisiaj miałam fatalną noc :/ nie mogłam spać , potem jakieś koszmary


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już niewiele pamiętam bo ciągle mam zaległości tak piszecie, chociaż mały na wakacjach to nie nadążam

Katerineczka czy ja wiem, jest uczynny bo nie skacze wkoło niego i nie dam sobie na głowę wejść, sprobowalby powiedzieć że bałagan. A jest taki ciągle. Wczoraj miałam ułożyć do szaf a w efekcie byłam na paznokciach, z siostrą na zakupach i nie było mnie od 11 do 19 z hakiem obiadu też. I pierwsze co to pyta co kupiłam i jakie paznokcie heheh wyrobił się
Ale też wiem co to znaczy nie mieć go prawie wcale w domu bo od rana do wieczora w pracy. Może jakoś próbuj mu wytłumaczyć że dom to nie praca nie jest Twoim szefem który sprawdza porządek bo może jak pracę ma stresujaca to w jakiś sposób to przekłada na dom. Oby udało się dojść do porozumienia.

Emalka ja zanosze normalnie, czasem od razu wyjdę czasem 10 minut pogadam

Martini pewnie ze możesz zmienić.
Diabliczka super że przeszło

Ja dziś też nie wyspana bo spać po 1 poszłam mojemu telefon zmokl i nie dał się włączyć a on miał tam grafik do pracy no i tak szukal sposobu żeby go włączyć głośno. A teraz śpi a ja od rana nie mogę. Na dziś plan w końcu coś rozpakować, najgorsze, że wszystko do prasowania :(
 
Cześć dziewczyny, ja też dzisiaj średnio spałam.
Dobrze że dziś już wizyta, gardło mam zawalone smarkam krwią. Podejrzewam że to od alergii, mam śluzowke podrazniona.

Katerineczka na glukoze idę niestety drugi raz :-(
Pierwsza robiłam jakiś zaraz na początku, po pierwszych badaniach bo na czczo wyszło mi 93, a na krzywej 73 74 82wiec płaska jak nie wiem. Ale patrząc na wyniki tsh nie bardzo wierzę w wyniki z tego naszego laboratorium.
W moczu też coś mi źle teraz wyszło.

Joasia ja sobie siebie nie wyobrażam na porodowce, wolałabym cc, wiem ze Lepiej sn i wgl ale jeśli mam spanikowac i nie daj boże zrobić krzywdę małej to wolę się pomeczyc po cc.
 
Kejti ja nie pasuje ciuchów do szafki, dopiero przed założeniem. Kiedyś prasowalam i dałam sobie spokój. ;)
 
Dziewczyny mam jeszcze do was pytanie, mowilyscie ostatnio o noclegach nad morzem, możecie podać jeszcze raz nazwy ośrodków ? Mojemu zmienili datę urlopu i musimy od nowa szukać miejsca, bo tam nie ma w tym terminie już wolnych miejsc. :-(
 
To chyba cos w dzisiejszej nocy bylo , bo i ja kiepsko spalam, co chwile sie budzilam , dlugo zasnac nie moglam, a pozniej o 6 juz tez nie moglam spac :(
 
reklama
Do góry